Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nahnevaný vodič sa chcel pomstiť policajtom. Teraz je pre ostatných hrdinom

To.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Šoféri ho nazvali hrdinom. Až hodinu totiž blokoval policajnú kameru, ktorá snímala rýchlosť vodičov!

Mladý vodič BMW sa stal hrdinom pre viacerých ďalších vodičov. A príčina vás dostane. Chris Welford totiž jedného dňa dostal pokutu. Bol nahnevaný a chcel sa policajtom tak trochu pomstiť. A svojím činom si získal stovky ľudí.

Ako išiel raz na obed, obehlo ho neoznačené policajné auto, v ktorom boli dvaja policajti. Tí ho zastavili a dali mu pokutu za prekročenie rýchlosti. Chris ale nesúhlasil, pretože sa mu zdala byť tá pokuta absurdná. A to z toho dôvodu, že išiel práve dolu kopcom, kedy vám auto logicky zrýchli aj bez toho, aby ste šliapli na plyn. Preto si myslel, že tých pár kilometrov navyše nebolo potrebné trestať pokutou.

www.youtube.com

No policajt ho ignoroval a bez milosti mu dal pokutu. Chris sa teda rozhodol, že sa im nejako pomstí. O pár kilometrov ďalej stál policajný radar, ktorý meral rýchlosť. Chris odparkoval svoje auto tesne pred ním a zakryl svojím otvoreným kufrom výhľad policajnej kamere. Takto tam strávil asi hodinu. Za tento jeho čin ho majú ostatní vodiči za hrdinu.

www.youtube.com

Policajný inšpektor Harry Simpson si však myslí, že tí, ktorí oslavujú Chrisa ako hrdinu, neberú do úvahy skutok závažného trestného činu. „Je to nepríjemný pohľad prísť na miesto činu a naraziť na oddelené končatiny obetí a potom oznamovať rodinám týchto obetí, že ich príbuzný je vo vážnom stave v nemocnici, alebo nedajbože ešte niečo horšie,“ povedal.

Čo si o tom myslíte?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. februára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: