Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Titul hlupák roka patrí nepochybne tomuto vodičovi. A pritom na to mohla doplatiť nevinná osoba.

Auto.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na cestách by sme sa mali správať zodpovedne. No tomuto vodičovi by mali odobrať minimálne vodičský preukaz!

Na cestách nám hrozí nebezpečenstvo vždy. Aj keď sa snažíme byť čo najviac opatrní, stať sa môže hocičo a pritom nemusíme byť na vine práve my. Preto musíme predvídať, hoci nie vždy sa to na sto percent dá. Pretože nikdy nevieme, kto sedí za volantom vedľajšieho auta.

Vodič auta, ktorého uvidíte na videu, si právom zaslúži titul hlupák roka. Lebo to, čo predviedol, je už naozaj príliš. Hlavne svojím činom ohrozoval životy nevinných ľudí.

https://www.youtube.com/watch?v=bwiCT1KEJd8
www.youtube.com

Neznámy muž bol (našťastie) natočený pri tom, ako obmedzoval na ceste sanitku. Tá sa ponáhľala s chorým dieťaťom do nemocnice. No ani to ale vodičovi modrého auta nevadilo a pokračoval vo svojej nehoráznej jazde. Nasledoval sanitku, pretože mala právo prednostnej jazdy s majákmi. Tento manéver je však protizákonný a vodič neprestal ani po napomenutí.

https://www.youtube.com/watch?v=bwiCT1KEJd8
www.youtube.com

Záchranár zo sanitky bol nútený zabrzdiť, zastaviť a napomenúť drzého vodiča, aby ho neprenasledoval a neobmedzoval ho v jazde, pretože sa urýchlene potrebujú dostať s dieťaťom do nemocnice. Vodič ale nebral jeho slová vážne. Na chvíľu sa uhol na kraj, no hneď po tom, ako si sanitka vďaka majákom vytvorila voľnú cestu v hustej premávke, vodič modrého auta dupol na plyn a opäť pokračoval vo svojej nedisciplinovanej jazde.

https://www.youtube.com/watch?v=bwiCT1KEJd8
www.youtube.com

Celý incident sa odohral na ceste v Birminghame. Vďaka kamerovému záznamu polícia teraz začala vyšetrovanie s cieľom zistiť totožnosť vodiča auta Renault Megane Scenic s ohľadom na podanie obžaloby. Vodič sanitky Shane Jones povedal: „Bolo to neuveriteľné správanie“. Premávka bola veľmi hustá a preto sme museli zapnúť majáky. Prevážali sme dieťa do nemocnice. No kvôli tomuto vodičovi sme museli začať konať. Buď vypnúť majáky a ísť pomalšie alebo mu zabrániť v tejto nehoráznej jazde ohrozujúcej nevinných ľudí“.

Pozrite sa na vodiča, ktorý svojím správaním ohrozoval nevinných ľudí!

https://www.youtube.com/watch?v=bwiCT1KEJd8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. novembra 2016Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: