Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najbláznivejšie svetové rekordy youtuberov

10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

S časom nielenže pribúdajú nové rekordy, ale aj čísla, ktorými ich ľudia prekonávajú. Aj nasledujúci youtuberi sa podieľali na tvorbe či prekonaní svetových rekordov, aj keď skôr takých neobyčajnejších až šialených.

Najdlhší basketbalový hod

How Ridiculous už po druhýkrát prekonali tento rekord. Jeden chalan z tejto skupiny sa trafil do basketbalového koša, ktorý sa nachádzal 201 metrov pod ním. Tento rekord How Ridiculous zdolali na vodopádoch Maletsunyane v Afrike.

Webp.net resizeimage 18 1.jpg
www.youtube.com
www.youtube.com

Najväčší počet za sebou vydaných denných vlogov

Charles Trippy, z kanálu Charles and Allie, vydával vlogy na Youtube každý deň bez prestávky. Konečný počet jeho za sebou vydaných vlogov bol 3057.  Svojou viac ako 8-ročnou odhodlanosťou nastavil tomuto rekordu vysokú latku.

www.youtube.com

Najdlhšia jazda Uberom

Jimmy, známy na Youtube ako Mr. Beast, precestoval Uberom zo Severnej Karolíny do Kalifornie. Táto 3600 kilometrová jazda trvala 48 hodín a bola bez prestávok, okrem tankovania a občasných páuz na jedenie. Tento výlet od pobrežia k pobrežiu stál Jimmyho prepočte okolo 4-tisíc eur, ak rátame len benzín.

www.youtube.com
www.youtube.com

Najkratší čas na zjedenie 15-tich bonbónov Ferrero Rocher

Furios Pete je skutočne šialený jedlík. Momentálne drží 14 Guinessových rekordov, ktoré sa týkajú jedenia. Jedným z nich je zjedenie 15-tich kusov Ferrero Rocher bonboniéry za 2 minúty a 22 sekúnd.

www.youtube.com
www.youtube.com

Najväčšia Youtube stretávka fanúšikov

Kto iný ako Logan Paul sa stretol so svojím „Logangom“ a ich početnosť prekonala svetový rekord. V Dubajskom obchodnom centre sa takto stretlo 11-tisíc Loganových fanúšikov. Obchodné centrum praskalo vo švíkoch, nikto si nechcel nechať ujsť možnosť vidieť Logana naživo.

www.youtube.comFoto: www.imgur.com
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 31. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: