Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Len 13-ročný chlapec dosiahol Guinnessový rekord s tromi Rubikovými kockami. Nebudete veriť vlastným očiam

Rubik.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Rubikove kocky nie sú milované len deťmi, ale tiež inšpirujú aj dospelých, aby sa snažili vynaložiť úsilie na vyriešenie hádaniek, ktoré tieto kocky ponúkajú. 

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako vyriešiť Rubikovu kocku, ale jeden chlapec z Číny sa rozhodol urobiť túto výzvu ešte ťažšou tým, že vyriešil tri Rubikove kocky, ale pozor, pri ich žonglovaní. 13-ročný Que Jianyu z Fujian v Číne sa to učil dva roky predtým, ako sa pokúsil o rekord na javisku v televíznej šou.

Rubik.jpg
www.facebook.com

A nakoniec sa mu to aj podarilo. Chlapec dosiahol tento veľmi náročný rekord za 5 minút a 6,61 sekundy a dosiahol tak nový titul zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov. Jeho prsty sa pohybovali tak rýchlo, aby vyriešili Rubikove kocky, že je to takmer nemožné aj sledovať.

Rubikk.jpg
Foto: www.imgur.com

Predtým mal Que 15 sekúnd na preskúmanie všetkých troch kociek. Počas pokusu nepretržite žongloval tromi kockami vo vzduchu, rýchlo pri tom otáčal prstami, aby vyriešil hádanky, keď pristáli v jeho rukách, než ich opäť vyhodil do vzduchu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. júna 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: