Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najdesivejšie detské postavy z hororových filmov – 1. časť

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Village of the Damned

V skutočnom živote ich berieme ako tie najmilšie stvorenia na svete. Vo filmoch sa však stretneme s ich krutými, zlými a desivými detskými podobami, ktoré v nás vzbudia strach.

Vyháňač diabla (1973)

12-ročná Regan začala trpieť nezvyčajnou chorobou. Postupne jej tvár vyzerala čoraz viac znetvorenejšie, jej telo začalo levitovať nad posteľou, hlava sa jej začala vykrúcať do neprirodzených uhlov a nevhodne a nepríčetne sa začala správať.

Žiadny lekár či psychológ Regan nedokázal pomôcť, až kým sa jej stav nezhoršil do takej miery, že všetkým bolo jasné, čo sa jej stalo. Posadol ju diabol a jedine exorcizmus ju mohol zachrániť.

ideas.wikia.com

Cintorín domácich zvierat (1989)

Iba 2-ročný chlapec menom Gage zomrel nešťastnou smrťou. Jeho otec ho pochoval na tajomnom pohrebisku, ktoré obývajú temné a zlé sily. Dúfal, že na tomto mieste jeho syn vstane z mŕtvych a vráti sa do jeho náručia.

Gage sa vrátil, no v podobe zlého, démonického a vražedného malého chlapca.

Pet Sematary

Deti kukurice (1984)

Deti žijúce v malom mestečku Gatlin sú pod nadvládou démona a 12-ročného kazateľa. Majú jediný cieľ – zabiť každého dospelého a ich krvou živiť kukuričné pole obklopujúce mesto.

Children of the Corn

Mesto prekliatych (1195)

Všetci obyvatelia malého mesta v jeden deň náhle stratili vedomie. Po zobudení ženy postupne zisťovali, že sú tehotné. Rozhodli sa však, že si deti záhadného pôvodu nechajú.

Presne o rok neskôr, kedy mesto zaspalo, sa všetkým ženám narodili hrôzostrašné deti, s ešte hrôzostrašnejšími schopnosťami.

Village of the Damned

Kruh (2002)

Samara a jej silné psychické schopnosti ohrozovali životy ľudí okolo nej. Jej rodičom nezostávalo nič iné, ako ju zabiť, aby ochránili seba a ostatných.

Samaru hodili do hlbokej studne, v ktorej trpela sedem dní, až kým nezomrela. Po jej smrti sa vrátila ako pomstychtivý duch, ktorý preklial jednu videopásku. Každý, kto ju videl, zomrel do siedmych dní.

The Ring

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 25. marca 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o