Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najdesivejšie veci, ktoré sa našli v pivniciach

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kaorock.com
reklama:
reklama:

V pivniciach ľudia skladujú rôzne predmety. Sú to väčšinou obyčajné veci, ktoré už sú staré, nepotrebné alebo sa nemajú kam dať. V týchto tmavých, zaprášených miestach môžeme však nájsť aj veci, ktoré sú znepokojujúce, nechutné alebo hrôzostrašné.

Plody v pohároch

Robotníci našli pri renovovaní starej budovy v Amerike dve nádoby, v ktorých sa nachádzali ľudské plody vo formaldehyde. Neskôr sa zistilo, že budova slúžila ako nelegálna klinika, v ktorej sa vykonávali potraty.

www.youtube.com

Neznámy spolubývajúci

Študenti z amerického štátu Ohio našli v pivnici svojho domu skriňu, ktorá videla do tajnej miestnosti. V nej nenašli Narniu, ale úplného cudzinca, ktorý tam bol podľa všetkého zabývaný už dlhšiu dobu. Tento problém študenti vyriešili bez komplikácií – ich údajný spolubývajúci Jeremy sa jednoducho vysťahoval z priestorov domu. To ale neodstránilo obavy študentov, keďže ktokoľvek ďalší mohol mať kľúče od ich domu.

Posledná večera bábik

Reštaurácia a bar v Arizone skrýva vo svojom podzemí strašidelné bábiky naaranžované na štýl obrazu Posledná Večera. Majitelia reštaurácie toto dielo sami vytvorili a ponechávajú ho tam dodnes.

Webp.net resizeimage 27.jpg
strangephoenix.files.wordpress.com

1,200 pozostatkov kostí

Suterén domu Benjamina Franklina sa používal ako tajná miestnosť, v ktorej jeho priateľ William Hewson tajne učil anatómiu. V rokoch 1757 až 1775, kedy sa toto udialo, bolo totiž pitvanie mŕtvol ilegálne. V Benjaminovom suteréne sa mohli študenti učiť anatómiu bez toho, aby boli stíhaní. Tento masívny hrob, v ktorom sa nachádzali ľudské aj zvieracie kosti, bol objavený v roku 1998.

Satanické rituály

Majiteľ domu našiel v pivnici a podkroví svojho domu desivé maľby a slová, určené na satanistické rituály. Keď kupoval nehnuteľnosť, tak mu realitný agent akosi zabudol ukázať tieto časti domu.

imgur.com
imgur.com

Unesené ženy

Od roku 2003 boli viac ako 10 rokov tri ženy uväznené v pivnici Ariela Castra, kde ich sexuálne zneužíval. Ženy mali len 14 až 20 rokov v čase únosu. V jeden deň sused Castra započul, ako jedno z dievčat z ich podzemného väzenia volalo o pomoc. Okamžite zavolal políciu a dievčatá boli oslobodené, kým Castro dostal celoživotný trest odňatia slobody. Ten ale netrval dlho, lebo po mesiaci sa vo väzenskej cele obesil.

Mumifikované pozostatky novorodencov

Žena z Los Angeles našla vo svojej pivnici odložený zvláštny kufor. Keď ho otvorila, našla v ňom dva mumifikované pozostatky novorodených detí, ktoré boli zabalené v novinách z roku 1930. K nim boli pribalené aj rôzne veci spojené s Petrom Panom, ako kópia tejto knihy od autora J.M. Barrie a členská karta klubu Peter Pan Woodland. Aby toho nebolo málo, tak spomínaný kufor patril mužovi s identickým menom, aké mal autor knihy.

fineartamerica.com

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 16. januára 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: