Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najhoršie a kruté pestúnky, ktorým by ste svoje dieťa do rúk nikdy nezverili – 2. časť

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Deti sú krehké bytosti, o ktoré sa treba starať a zahŕňať láskou. Tieto pestúnky však svoju prácu nebrali vážne a k deťom sa správali kruto a spôsobovali im muky.

Nicole Candelaria

28-ročná Nicole strážila 3-ročnú dcéru jej priateľa. Keď dievčatko vykonalo veľkú potrebu do vane, Nicole ju prinútila zjesť jej vlastné výkaly.

Keď sa 3-ročné dievča vrátilo domov k mame, porozprávalo jej celý príbeh. Nicole ju okrem spomenutého incidentu taktiež násilne nútila sedieť na záchode a do úst jej nasilu vopchala mydlo.

Lekárske vyšetrenie odhalilo nespočetné modriny a opuchy na tele dievčatka, ktoré potvrdili hrubé správanie Nicole.

Maricopa County Sheriff’s Office

Kristin Marie Jones

Počas horúceho dňa, keď teplota vonku dosahovala 32 °C, sa 23-ročná Kristin Jones rozhodla ísť do opaľovacieho salóna. Dve deti vo veku dvoch mesiacov a troch rokov, ktoré mala Kristin na starosti, nechali zamknuté vo svojom minivane so spustenými oknami.

Okoloidúci zazrel spotené a kričiace deti zavreté v aute a zavolal políciu. Policajt, ktorý držal jedno z detí v náruči povedal, že aj cez nepriestrelnú vestu cítil horúčava sálajúcu z malého tela.

wizbangpop.com

Yoselyn Ortega

55-ročná Yoselyn Ortega mala finančné ťažkosti – nedokázala platiť školné svojmu 17-ročnému synovi študujúcemu na súkromnej škole. K tomu bola ešte nahnevaná na rodinu, pre ktorú pracovala. Tvrdila, že jej dávali neúnosne veľa práce.

Aby sa rodine Yoselyn pomstila, tak zabila ich 6-ročnú dcéru Luciu Krim a 2-ročného syna Lea Krim. Vo vani ich dobodala k smrti a potom sa neúspešne pokúsila vziať si život.

Keď sa matka Marina vrátila s jej 3-ročnou dcérou Nessie z plávania, tak ju doma čakala scéna ako z nočnej mory.

www.nytimes.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 9. júna 2018Zdroj www.planetdolan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: