Najhrôzostrašnejšia strašidelná atrakcia na svete! Toto by si zažiť asi nechcel! :-O

Zdieľať
Horizon33_2014-11-3_10-35-51

V Amerike sa veľkej obľube tešia strašidelné domy hrôzy, ktoré ľudia túžiaci po dobrodružsve navštevujú hlavne okolo Halloweenu. V týchto domoch hrôzy sa nechávajú strašiť hercami oblečenými v strašidelných kostýmoch ako z hororov. Tí, ktorí sa na niečo takéto dajú, potom musia absolovať cestu bludiskom, v ktorom na každom rohu číhajú nástrahy. Ak sa ti to zdá byť ako super nápad, súhlasíme. No v USA sa nachádzajú aj také strašidelné domy, ktoré sú o pár levelov vyššie a vstúpia do nich len šialenci, ktorí to zvyčajne krátko po tom, čo prekročia prah dverí, poriadne oľutujú.

Veľmi známym domom hrôzy je McKamey Manor v kalifornskom San Diegu, ktorý je považovaný za najhorší dom hrôzy vôbec. Tí, ktorí sa rozhodnú navštíviť tento dom hrôzy, si môžu vybrať krátku asi dvojhodinovú prechádzku, ale extrémisti si zvyčajne vyberajú šialený osemhodinový zážitok!

Horizon33_2014-11-3_11-8-46

Samotnej návšteve predchádza podpísanie vyhlásenia, že všetko podstupuješ dobrovoľne a poznáš všetky pravidlá. Okrem toho je potrebné lekárske vyšetrenie a človek musí byť fyzicky aj psychicky fit. Následne vyplníš dotazník, ktorý zistí, čoho sa bojíš najviac a vo vnútri ťa budú chcieť totálne fyzicky aj psychicky zlomiť. Potom ti povedia miesto, na ktorom máš čakať so zaviazanými očami a odtiaľ ťa odvezú priamo do domu hrôzy. Môže sa však stať aj to, že ťa „unesú“ vtedy, keď to budeš najmenej čakať.

Horizon33_2014-11-3_11-9-7

Vo vnútri sa potom môžeš stretnúť s hadmi, umelou krvou, pavúkmi, môžu ťa zviazať a zavesiť dolu hlavou alebo zavrieť do mrazáku. 28 hercom, ktorí na teba čakajú, sa ťa môžu dotýkať a nie je vylúčené, že od nich dostaneš aj jednu-dve facky. Pri podobných atrakciách máš zvyčajne možnosť použiť slovíčko záchrany, ktoré keď vyslovíš, tak sa všetko skončí. V prípade McKamey Manor však nič také nečakaj! Tu sa kolotoč šialenstva nekončí dovtedy, kým sa nedostaneš na pokraj totálneho zrútenia.

Horizon33_2014-11-3_11-8-34

Ako sa uvádza na stránke tejto atrakcie, podľa autora projektu je všetko pod neustálou kontrolou a nikto sa nikdy nezranil. Zaujímavosťou je, že tento rok sa nenašiel nikto, kto by dokončil celú trasu, a to bol medzi účastníkmi aj vojak, ktorý sa tiež zlomil a nevydržal to. Zaujímavosťou je, že za túto atrakciu nič neplatíš – stačí, ak prinesieš žrádlo pre psi z miestneho útulku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom