Nájomný vrah aj animovaný hrdina! Tieto filmy si dnes môžeš pozrieť v kinách!

Zdieľať
kino

Z dnešnej filmovej ponuky si môžeš vybrať nájomného vraha v podaní Keanua Reevesa alebo dobrodružnú animovanú rozprávku.

John Wick

Akčná dráma v hlavnej úlohe s Keanu Reevesom sľubuje zážitok, aký si v kinách dlho nevidel. John Wick (Keanu) je prvotriedny nájomný vrah, ktorý sa však už nachádza na „zaslúženom“ odpočinku. Istá skupina zlodejov sa mu vláme do domu, zabije psa a ukradne auto. To Johna poriadne naštve. A tak sa púšťa do pátrania po aktéroch tohto činu. Netuší však, že po ňom idú aj hlavní bossovia podsvetia, ktorí na jeho odstránenie najali najlepších zabijakov, bývalých kolegov. Po boku Keanua si vo filme zahrali Williem Dafoe, Adriane Palicki aj Bridget Regan. Tento napínavý triler si môžeš pozrieť v kinách už dnes.

Škatuliaci

Ak je film John Wick na teba veľmi akčný, môžeš sa vybrať na animovanú rozprávku Škatuliaci. Zábavno-dobrodružný príbeh sa odohráva v mestečku Syrovany. Mesto je známe tým, že po zotmení ľudia veľmi nebehajú po uliciach. Boja sa totiž príšer, Škatuliakov, ktoré vychádzajú z kanálov a kradnú. Raz tak ukradli aj malého chlapca. A práve on prezrádza, že tieto legendy sú len čistým výmyslom. Hlasy animovaným postavičkám prepožičali herecké hviezdy ako Ben Kingsley, Elle Fanning, Simon Pegg.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom