Najstrašidelnejší dom v New Yorku, ktorý môžete navštíviť - Hinsdale House

Zdieľať
www.tripadvisor.skamp;albumid=101&filter=7&ff=248944200

Do obyčajne vyzerajúceho domu v Hinsdale sa nasťahovala rodinka, ktorá sa tešila, že si konečne našla svoj dom snov. No postupnom času rodina zistila, že sa ubytovali skôr v dome hrôzy.

V 70. rokoch minulého storočia sa rodina s priezviskom Dandy nasťahovala do starého domu nachádzajúceho sa v odľahlých lesoch Hinsdale. Už po pár dňoch sa obyvatelia domu začali stretávať s podivnými paranormálnymi aktivitami. Patrili k nimi čudné telefonáty a klasické aktivity poltegeista – miznutie a opätovné objavenie sa vecí, otváranie a zatváranie rôzneho nábytku či vypínanie a zapínanie svetiel. K tomu začali členovia rodiny počuť podivný spev či zariekavanie, ktoré vychádzalo z blízkeho lesa.

Rodina Dandy sa snažila vysvetliť si paranormálne javy len ako výplody ich fantázie. Neskôr však obyvatelia domu ako ďalšie začali vídať zjavenie ženy v bielom. Spolu so ženou sa v dome začali objavovať aj bizarné ľudsko-zvieracie hybridy a bytosti, ktoré rodina považovala za démonov.

http://boredomtherapy.com/hinsdale-house/

V jednu noc si členovia rodiny všimli, ako ich cez okná domu zvonka pozorovali desiatky neznámych tvári. Keď však otec rodiny vybehol von, aby odplašil čokoľvek to bolo, tváre sa na neho začali pozerať zvnútra domu.

V dome sa neskôr začali diať nebezpečné veci – predmety sa začali vznášať a lietať vzduchom. Jedna lampa bola dokonca „hodená“ na jednu z dcér. Desivé udalosti v dome vyvrcholili tým, že otec rodiny začal strácať svoju pamäť – začal zabúdať na všetko paranormálne, čo sa v dome udialo.

http://weekinweird.com/2016/07/20/investigating-the-terrifying-history-of-paranormal-activity-haunting-new-yorks-infamous-hinsdale-house/

Rodina to už ďalej nevydržala a zavolala si na pomoc kňaza, ktorý prišiel duchov z domu vyhnať. Počas exorcizmu sa dom obrátil hore nohami – všetky paranormálne veci sa začali diať naraz a vo vzduchu bolo cítiť diabolskú prítomnosť. Po skončení exorcizmu bol v dome konečne pokoj. Nie však nadlho. Prešlo pár dní a všetko sa začalo diať znova, ale intenzívnejšie. Ako keby sa vyhnané zlo z domu vrátilo a prejavovalo svoj hnev. Rodina sa nakoniec z domu odsťahovala a už sa nikdy nevrátila.

Dnes dom stále stojí a a môže sa do neho prísť pozrieť ktokoľvek, či už v rámci prehliadky alebo honbou za paranormálnym.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom