Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Narodila sa s obrovským znamienkom na tvári. A takto vyzerá teraz!

Znamienko.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Väčšina z nás by chcela na sebe niečo zmeniť. Ale táto žena zobrala svoj „hendikep“ ako niečo výnimočné a takto vyzerá teraz!

Cassandra Naud sa narodila s veľkým tmavým chlpatým materským znamienkom na tvári. Každý, kto ju uvidel, jej povedal, aby si ho dala odstrániť. Ale ona nechcela. Namiesto toho ho prijala a urobila z neho súčasť svojho jedinečného vzhľadu a naučila sa ho milovať.

Materské znamienko sa jej objavilo už keď sa narodila a aj keď ho najprv chcela odstrániť, povedala si, že počká a rozmyslí si to až vyrastie. Teraz má 22 rokov a je profesionálna tanečníčka. Hovorí, že jej materské znamienko ju robí zapamätateľnou, čo je veľmi užitočné pri tanečných vystúpeniach a v tanečnom poli vždy vynikne.

Znamienkoko.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

V žiadnom prípade nedovolila, aby jej znamienko zabránilo nájsť si svoju lásku. Chvíľami aj uvažovala nad plastickou chirurgiou, ale odmietla ju, keď sa dozvedela, že by mohla skončiť s jazvou na tvári. Ona je stále nádherné dievča a materské znamienko ju robí jedinečnou.

Znameniko1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. júna 2016Zdroj www.viralands.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: