Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celý život ju šikanovali pre materské znamienko na tvári. Dnes pracuje ako modelka.

Horizon33_2016 4 25_15 4 16.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Asi každý z nás by na sebe niečo najradšej zmenil. Či už sú to drobné vrásky okolo očí, tvar či veľkosť nosa alebo typ postavy. Sme jednoducho večne nespokojní sami so sebou. Paige Billiot sa narodila s veľkým materským znamienkom a napriek všetkým posmeškom si dokázala na svojej „nedokonalosti“ vybudovať kariéru modelky.

Ako dieťa si Paige vytrpela svoje. Z každej strany sa na ňu valili nemiestne poznámky o jej vzhľade a o tom, že by si mala znamienko zakrývať. Keď dospela, získala dostatok sebavedomia, aby si prestala reči neprajníkov všímať.

No a zo svojho malého nedostatku urobila svoju prednosť. Zistila, že deti ju šikanovali kvôli tomu, že nevedeli, čo to má na tvári. A asi sa jej aj trochu báli.

Dnes má Paige 23 rokov a už vie, že za materské znamienko sa hanbiť nemusí a nikdy nemusela. „Dnes je už mojou súčasťou, je to súčasť toho, kým som,“ povedala pre Daily Mail.

„Bohužiaľ, mnoho ľudí si dnes myslí, že mať dokonalú pleť a telo, je v živote to najdôležitejšie.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. apríla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: