Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nechutné! Takto vyzerá jedlo zo školskej jedálne

Elementary Pupils Collecting Healthy Lunch In Cafeteria
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nie všetky školské jedálne varia fantasticky. Ale toto je už trošku extrém! 

Jeden študent z Pensylvánie si odfotil svoj obed zo školskej jedálne. Túto fotografiu zverejnil na sociálnej sieti a začala sa neuveriteľne vírusovo šíriť po internete, kde ju komentovali stovky ľudí.

Jedlo na fotke bol údajne hambuger. No už samotný pohľad naznačoval, že niečo asi nie je v poriadku. Mnohí pochybovali, či je vôbec bezpečné ho zjesť.

https://www.youtube.com/watch?v=xpmz1hLO-A0
www.youtube.com

„Pracujem v školskej jedálni,“ napísal jeden užívateľ na stránke na Facebooku. „Ak by takýto burger vyšiel z mojej rúry, šiel by rovno do koša a nie na tanier vášho dieťaťa!“ Iní vyhlásili, že je to dôkazom toho, že školy by mali kompletne prepracovať svoje podávané jedlá.

Dr. Luke Lansberry, vedúci oblastnej školskej štvrte DuBois, kde bol podávaný tento hamburger povedal, že ho odvtedy prestali podávať. No aj tak sa bránia.

https://www.youtube.com/watch?v=xpmz1hLO-A0
www.youtube.com

„Riaditeľ našej stravovacej služby skontroloval stav a povedal, že už nebude tento produkt prijímať v okrese, len aby sa ubezpečil, že má kvalitné potraviny,“ povedal Lansberry. „Je to niečo, čo budeme musieť prekonať, ale mám 100% dôveru voči personálu, ktorý tu tvrdo pracuje, aby pripravil skvelé jedlo pre všetkých.“

Hovorí, že hamburger bol úplne bezpečný a že z 300 kusov dostali iba jednu sťažnosť. Lansberry povedal, že hamburger len vyzeral zle, pretože bol rozvarený, nie preto, že bol nebezpečný na konzumáciu.

https://www.youtube.com/watch?v=xpmz1hLO-A0
www.youtube.com

„Pracovníci varili hamburgery na 170 stupňov, no obvykle sa požaduje iba 155 stupňov,“ povedal a dodal, že nedávna zdravotnícka inšpekcia dala škole vynikajúce hodnotenie.

No nie každý bol presvedčený výrokmi tohto riaditeľa. „Rád by som videl riaditeľa jesť tento Burger, keď si bol tak istý, že bol iba prevarený,“ napísal jeden užívateľ Facebooku.

Údajne úplne bezpečný obed pre deti!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. januára 2017Zdroj www.opposingviews.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: