Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nenechajte sa na internete okradnúť tesne pred dovolenkou!

37300403_2067030593327152_2982323512502386688_n.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Polícia Slovenskej republiky často upozorňuje občanov, aby si dávali pozor na podvodníkov. Tých je totiž čoraz viac. 

Sú prázdniny, leto, čas dovoleniek. Pravý čas pre podvodníkov a zlodejov. A určite sa nespoliehajte na to, že vám sa to nemôže stať. Omyl. Práve vtedy, keď to najmenej čakáte, sa môžete stať obeťou podvodu. Internet je jednou z možností, ako oklamať čo najviac ľudí.

Maldives 1993704_640.jpg
pixabay.com

Neverili by ste, koľko nič netušiacich ľudí dokáže naletieť cudzincom, o ktorých si myslia, že im ponúkajú super dovolenku. Momentálne pred nimi varuje aj polícia na svojej oficiálnej stránke na facebooku. Takto znie celé upozornenie:

POZOR NA DOVOLENKOVÝCH PODVODNÍKOV

„Opätovne upozorňujeme pred podvodnou stránkou CESTUJEME PO SVETE, ktorá má už viac ako 24 000 fanúšikov. Nikto vám dnes nedá nič zadarmo. Na základe správ od vás vieme, že od vás pýtajú peniaze ako poplatok za prevzatie výhry – dovolenky zadarmo. Je to nezmysel. Nereagujte na to a nešírte hlavne tieto stránky medzi svojimi priateľmi!

Link: https://www.facebook.com/milujemecestovanie1/

Ak chcete súťažiť, tak súťažte hlavne so známymi značkami. Konkrétne na Facebooku majú skutočné spoločnosti pri svojom názve modrú alebo šedú fajku (ako my).“

Podvod.jpg
www.facebook.com

Dávajte si pozor hlavne teraz pred dovolenkou, aby ste neprišli o svoje úspory! Zdieľajte a upozornite aj svojich známych. 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. júla 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: