Nenechajte sa na internete okradnúť tesne pred dovolenkou!

Zdieľať
37300403_2067030593327152_2982323512502386688_n.jpg

Polícia Slovenskej republiky často upozorňuje občanov, aby si dávali pozor na podvodníkov. Tých je totiž čoraz viac. 

Sú prázdniny, leto, čas dovoleniek. Pravý čas pre podvodníkov a zlodejov. A určite sa nespoliehajte na to, že vám sa to nemôže stať. Omyl. Práve vtedy, keď to najmenej čakáte, sa môžete stať obeťou podvodu. Internet je jednou z možností, ako oklamať čo najviac ľudí.

Maldives 1993704_640.jpg

Neverili by ste, koľko nič netušiacich ľudí dokáže naletieť cudzincom, o ktorých si myslia, že im ponúkajú super dovolenku. Momentálne pred nimi varuje aj polícia na svojej oficiálnej stránke na facebooku. Takto znie celé upozornenie:

POZOR NA DOVOLENKOVÝCH PODVODNÍKOV

„Opätovne upozorňujeme pred podvodnou stránkou CESTUJEME PO SVETE, ktorá má už viac ako 24 000 fanúšikov. Nikto vám dnes nedá nič zadarmo. Na základe správ od vás vieme, že od vás pýtajú peniaze ako poplatok za prevzatie výhry – dovolenky zadarmo. Je to nezmysel. Nereagujte na to a nešírte hlavne tieto stránky medzi svojimi priateľmi!

Link: https://www.facebook.com/milujemecestovanie1/

Ak chcete súťažiť, tak súťažte hlavne so známymi značkami. Konkrétne na Facebooku majú skutočné spoločnosti pri svojom názve modrú alebo šedú fajku (ako my).“

Podvod.jpg

Dávajte si pozor hlavne teraz pred dovolenkou, aby ste neprišli o svoje úspory! Zdieľajte a upozornite aj svojich známych. 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom