Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozor na „bosorky“ na parkoviskách. Stretli ste už nejakú aj vy?

Sorceress 2980452_640.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Človek si občas zažije aj také situácie, ktoré by čakal možno len v nejakom filme alebo rozprávke. A tento príbeh jedného Slováka patrí medzi ne. 

Polícia Slovenskej republiky upozorňuje Slovákov na svojej Facebookovej stránke, aby si dávali na parkoviskách pozor na „bosorky“. Napísal im totiž jeden muž, ktorý jednu takú stretol a ani sa nenazdal a prišiel o 30 eur. Aby zostal v anonymite, Polícia mu vymyslela meno Peter a napísala jeho príbeh.

„Dostali sme správu od jedného z vás, nazvime ho Petrom. Peter bol na parkovisku v Bratislave, kde si čistil auto. Odrazu k nemu pristúpila bosorka a veštica v jednom. „Bol ste urieknutý,“ začala na neho bez prestávky hovoriť. Peter otrávený stresom a inými povinnosťami, dal jej pod vreckovku na ruke dve eurá, aby ho „odkliala“. Vraj bol zakliaty.“

Magician 1646795_640.jpg
pixabay.com

„Odklínačka sa s mincou neuspokojila. Od Petra vymámila ešte dve bankovky, dokopy za 30 €. Ani nevedel ako a peniaze jej naozal dal. Že by ho naozaj zakliala? Bosorka si napokon vreckovku aj s peniazmi strčila do vačku a odišla. Peter nevedel, čo má robiť. Z diaľky mohol sledovať, ako si vybrala ďalšiu klientku…“

„Ak vás niekto podobný osloví, povedzte mu, že vaši osobní odklínači majú zelené plášte, blikajúce prenášadlá a malé, čierne a hlasné paličky za opaskom – a že vám radi prídu pomôcť.“ Komentáre od ľudí pod týmto príspevkom dokazujú, že nie je jediný, ktorý má takúto skúsenosť. Preto si naozaj dávajte pozor a nenaleťte hocikomu, koho stretnete.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. februára 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: