Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neskutočné. Mladík si takto potetoval svojho bulteriéra.

Pes 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.tattoodo.com
reklama:
reklama:

To, že ľudia sa radi tetujú, sa ešte dá prežiť. Ale potetovať zviera? To už je na zamyslenie!

Brazílsky tatér menom Emerson Damasceno urobil niečo, za čo ho kritizuje celý internet. Nielenže potetoval svojho bulteriéra, ale tiež mal tú odvahu zverejniť fotky jeho krutého diela na Facebooku. Vlna kritiky bola určite na mieste.

https://www.tattoodo.com/p/241602/
www.tattoodo.com

Hlavný dôvod kritiky bol fakt, že psy nemajú žiadnu slobodnú vôľu nad rozhodovaním. Nemôžu súhlasiť alebo nesúhlasiť, či si dajú tetovanie alebo nie. Jednoducho povedané, žiadne tetovanie by nikdy nemalo byť aplikované bez súhlasu. Tento druh zneužívania zvierat nemá miesto v spoločnosti. Je to hrozný spôsob, ako zaobchádzať so svojím verným psom, pretože v tomto prípade bulteriér pripadá ako objekt, ktorý chcel použiť, a nie ako najlepší priateľ človeka.

https://www.tattoodo.com/p/241601/
www.tattoodo.com

Jeho bulteriér bol krásny a nepotreboval v žiadnom prípade nejaké tetovanie. Damascena ho zobral k veterinárovi, ktorý zabezpečil, aby bol bulteriér pod sedatívami a potom ho priniesol domov, aby ho mohol potetovať. Na sociálnych médiách tvrdil, že to urobil preto, že si myslel, že tetovanie pomáha predchádzať rakovine. To je samozrejme čistý nezmysel. Navyše, jeho priateľka ho dokonca bránila v jeho ohavnom čine, takže títo dvaja sa skutočne našli.

https://www.tattoodo.com/p/241600/
www.tattoodo.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. októbra 2016Zdroj www.tattoodo.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: