Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neťahajte deti za ruky! Tu je dôvod

Pre deti existuje mnoho hier na prebavenie.
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.pixabay.com
reklama:
reklama:

Ak nebudeme opatrní pri výchove detí, môžeme im nechtiac spôsobiť bolestivé zranenie a tu je vysvetlenie prečo!

Je bežné, že rodičia sa hrajú s deťmi na „lietadlo“, čo je hra, v ktorej chytíte ruky dieťaťu a lietate v priestore. Okrem toho poznáme aj iné hry pre deti, pri ktorých treba byť tiež opatrný. Pre deti je to zábava, ale musíme dávať pozor, pretože im môžeme nechtiac spôsobiť zlomeninu lakťa alebo zápästia. Nakoľko detské rúčky a kosti nie sú ešte také silné ako naše.

Ťahanie detí za ruky je nebezpečné.
pixabay.com

Najmä zranenia u detí sú veľmi nepríjemné, nech je to čokoľvek. Ťažko znášajú napríklad už len samotnú bolesť ruky. Našťastie sa tento problém môže vyriešiť bez nutnosti sadry alebo iných zásahov, pretože lekári vedia, aký vykonať ťah a znovu uzdraviť tieto časti tela. Je naozaj veľmi dôležité, ísť priamo k špecialistovi a nie sa doma snažiť niečo naprávať, pretože to môže viesť k ešte vážnejším problém.

Prečo malým deťom neťahať ruky.
Foto: sk.pinterest.com

Je dobré sa deťom venovať a hrať sa s nimi, no naozaj treba myslieť na všetko. Aby sa nevinná hra neskončila nakoniec plačom. Treba správne s dieťaťom „manévrovať“ a keď má ruky hore, radšej vtedy neťahať. Veď existuje mnoho iných hier, ktoré ich skutočne zabavia.

6eb412a2c65e228e3947ee705ce5fc0c.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 9. júna 2017Zdroj www.manualidadesycreatividad.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: