Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lekárka poslala matku s bábätkom domov s bežnou chorobou. Nakoniec však skončilo v nemocnici

Baby 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kto pozná lepšie dieťa ako jeho vlastní rodičia? Hlavne materinský inštinkt matkám neraz napovie, že niečo nie je v poriadku. A potvrdilo sa to aj v tomto prípade. 

Kande Hein je mladá mamička, ktorá porodila dcérku Scarlett. Keď mala len 5 týždňov, prechladla. A tak sa Kande vybrala s dcérkou k lekárke. Tá jej povedala, že to nie je nič nebezpečné. A takto ju poslala domov dokonca dvakrát. No vysvitlo, že sa mýlila a nebola to len bežná nevinná choroba.

www.youtube.com

Kande si o pár dní doma všimla, že Scarlett nechce jesť a ťažko sa jej dýcha. Materinský inštinkt jej napovedal, že niečo nie je v poriadku. Neváhala a hneď ju zobrala na pohotovosť. V tej chvíli urobila to najlepšie, čo mohla. Potvrdil to aj výraz sestričiek na pohotovosti.

Malé dievčatko bolo ihneď hospitalizované v nemocnici. Diagnostikovali jej respiračný syncyciálny vírus. Ten patrí do skupiny vírusov, ktoré u človeka spôsobujú sezónne infekcie dýchacích ciest, prechladnutia a nádchy. Mnoho rodičov nevie, že pre niektoré deti môže byť veľmi vážny.

www.youtube.com

„Bolo to najťažších 13 dní môjho života“, povedala Kande so slzami v očiach. „Len som sledovala, čím si to maličké dieťa všetkým muselo prejsť.“

Keď sa Scarlett zotavila, pustili ju domov. Odvtedy Kande upozorňuje všetkých rodičov, aby nepodceňovali „obyčajné“ prechladnutie. Takisto informuje aj o príznakoch tohto nebezpečného vírusu.

Z „obyčajnej“ choroby sa vykľul nebezpečný vírus!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 22. februára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: