Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako utíšiť plačúce bábätko? Tento lekár má na to takúto jednoduchú a účinnú metódu

Horizon33_2015 12 3_9 20 26.png
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Americký detský lekár Robert Hamilton ukázal mamičkám metódu na utíšenie plačúceho bábätka, ktorá podľa neho funguje na každé bejby.

Video s pediatrom, ktorý utišuje bábätká svojim „zázračným“ dotykom, si pozrelo už takmer 5 miliónov ľudí. Metóda, ktorú nazval Hold, je vlastne veľmi jednoduchá.

Horizon33_2015 12 3_9 20 39.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Doktor Hamilton má už 30-ročnú prax a podľa jeho slov tento spôsob utišovania detí vždy zabral. A v čom spočíva jeho trik? Bábätko si vezme na ruky a jednu ruku mu dá na hrudník tak, aby malo bábo ručičky tiež pritlačené k hrudníku. Druhou rukou drží dieťatko medzi nožičkami.

Horizon33_2015 12 3_9 21 30.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom začne dieťatko jemne hojdať a točiť mu panvou. Brada maličkého človiečika je pritom podoprená dlaňou a pohyby sú veľmi jemné a prirodzené. Dôležité je držať dieťa v 45-stupňovom uhle, aby sa nestalo, že sa dieťatko nakloní dozadu. Vtedy by sme mohli nad bábom stratiť kontrolu.

Lekár tiež dodáva, že táto metóda zaberá na deti do dvoch až troch mesiacov, pretože potom sú už na tento spôsob utišovania príliš ťažké.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. novembra 2016Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: