Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné! Chlapec zarecitoval na Hviezdoslavovom Kubíne Rytmusovu pesničku „J*BE“ a vyhral prvé miesto! Sleduj video

rytmus-vrbovskeho-piscany
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Neboj sa, nikto sa nezbláznil! Ide len o nezvyčajnú reklamu, ktorá zachytáva malého chlapca počas recitovania skladby od Rytmusa na novodobej verzii Hviezdoslavovho Kubína.

Táto „súťaž“ v recitovaní je však premenovaná na „Vrbovského Píščany“ a školák tu predviedol skladbu J*BE! Na stole nechýba dokonca busta pozláteného Hviezoslava aj s reťazou na krku a slnečnými okuliarami.

Reklamná kampaň online kníhkupectiev sa naozaj podarila – v spote nechýba ani porota, dojaté publikum a rodičia.

Školák, ktorý dokončí svoj umelecký prednes a vyhrá prvé miesto, hodí cenu o zem rovnako, ako to urobil Rytmus na Aurelovi v roku 2006.
Reklama má aj svoje posolstvo – odkazuje rodičom, aby svojim deťom odovzdali lepšiu slovnú zásobu.

Rytmus reklamný spot zdieľa na svojom Facebooku a okomentoval ho slovami: „PS: Decká neužívajte drogy alkohol. Zatial čo ostatní spia a rozbíjajú sa alkoholom a drogami ja makám. To isté chcem aj od vás. Ahoj.“

Rytmus na Aurelovi 2006

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 6. novembra 2013Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: