Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nevesta zažila počas sobáša krásne prekvapenie. Keď sa otočila, neubránila sa slzám.

Svadba.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vimeo.com
reklama:
reklama:

Svadba je pre každého veľkým dňom. A keď ešte zažije krásne prekvapenie, o ktorom nemal ani len tušenia, o to je to úžasnejšie. Stalo sa to aj tejto neveste, ktorá sa od dojatia neubránila slzám. 

Screenshot 3415.jpg
vimeo.com

Byť učiteľom znamená mať množstvo trpezlivosti a lásky. Mnoho učiteľov s ľudským prístupom si deti obľúbi až tak, že ich považuje za takú svoju druhú rodinu. Podobný prístup má aj táto mladá žena menom Liz. Vyučuje deti tanec a hudobné divadlo a svojich žiakov zbožňuje. Jej snúbenec Ollie to dobre vedel a tak jej pripravil jedno prekvapenie.

Svadba4.jpg
vimeo.com

A to prekvapenie sa odohralo priamo počas ich sobáša. Ollie všetko naplánoval a Liz o ničom ani len netušila. Keď obaja šťastne stáli pred oltárom, mierny rozruch v zadnej časti kostola začal priťahovať oči hostí. Liz si to nevšimla, kým jej Ollie o tom nepovedal. Liz sa otočila a neubránila sa slzám.

Deti.jpg
vimeo.com

Detičky, ktoré tak zbožňuje a veľmi rada ich učí novým veciam, jej spievali v najkrajší deň jej života. Ich roztomilý jemný hlások bol skutočne dojímavý. Krajšie prekvapenie si snáď ani nevedela predstaviť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. apríla 2017Zdroj www.inspiremore.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: