Nezanedbávajte starostlivosť o vaše vlasy po farbení. Poďakujú sa vám krásou

Zdieľať
Starostlivost o vlasy.jpg
Foto: Notino

Farbené vlasy si vyžadujú viac starostlivosti, aby ostali žiarivé, jemné a zdravé. Farby na vlasy si ženy vyberajú precízne a presne tak by mali pristupovať aj k výberu kozmetiky, ktorá sa o vlasy postará po farbení.

Kvalitná farba na vlasy je základ

Ženy si farbia vlasy z rôznych dôvod. Prvé šediny, túžba po zmene, nespokojnosť so svojou prirodzenou farbou alebo snaha podobať sa na svoj idol ich vedú k tomu, aby si zafarbili vlasy či už u kaderníčky alebo doma. Dnes je na trhu široká ponuka farieb na vlasy a tak si ich môžete zafarbiť v pohodlí domova ako skutočná profesionálka. Farba na vlasy môže výrazne zmeniť váš imidž a keďže ju budete musieť používať pravidelne, treba si ju vyberať naozaj dôkladne. Nevyberá sa len podľa odtieňa, ale aj zloženia a patria k nej aj profesionálne kadernícke potreby ako misky na miešanie farby, štetce na jej nanášanie či rukavice.

Vlasy, koruna krásy

Farba na vlasy odštartuje vašu úpravu alebo zmenu vzhľadu, ale ňou to celé iba začína. Na to, aby boli farbené vlasy žiarivé, lesklé, pevné a zdravé, potrebujete starostlivosť o vlasy po farbení. Medzi skutočnú špičku, vďaka ktorej zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení, patrí ošetrujúci komplex Olaplex pre farbené vlasy. Táto vlasová kozmetika zamedzuje poškodzovaniu vlasov pri farbení a výsledkom sú pevné a krásne lesklé vlasy, ktoré sa nelámu a ani sa neštiepia. Ak chcete investovať do kvality, Olaplex je tou správnou voľbou.

POZOR! Od 21. do 27. novembra 2022 beží na notino.sk Black Friday týždeň, počas ktorého nakúpite produkty od stoviek popredných kozmetických značiek vrátane Olaplex so zľavami až do 40%!

Rovné vlasy - žehlenie vlasov
Foto: Notino

Vyberajte si podľa svojho gusta

Starostlivosť o vlasy po farbení si môžete vybrať podľa svojich predstáv a stačí dodržať len niekoľko krokov na to, aby bol účes bezchybný. Použite najskôr šampón na farbené vlasy, ktorý chráni farbu vlasov pred blednutím a udržuje ich zdravé a lesklé. Ďalším krokom v poradí je kondicionér alebo maska na vlasy. Vďaka nim sa budú ľahšie rozčesávať, budú tiež pevnejšie a v neposlednom rade sa tiež predlžuje životnosť farby. Praktickým doplnkom pre farbené vlasy sú rôzne bez oplachové spreje alebo kúry. Účes bude pekne voňať, vlasy budú krajšie a lesklejšie a farba neodolateľná.

A ako sa zvyknete starať o svoje farbené vlasy?

Informačný servis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom