Neznáma žena zaparkovala rovno pred jeho domom. Preto sa rozhodol jej takto pomstiť

Zdieľať
Muz 2.jpg

Problémy s parkovaním sa riešia pomerne často. Určite sa aj vám už stalo, že ste niekam prišli, no nemali ste kde zaparkovať. Táto žena to vyriešila týmto spôsobom. 

Neil Junglas z mesta Hunts Cross (Liverpool) pripravoval vo štvrtok večeru pre svoju dcéru. Pozrel sa práve von cez okno a uvidel, ako neznáma žena zaparkovala svoje auto pred jeho domom a nasadá do taxíka. Zostal nahnevaný, pretože mu zabrala miesto priamo pred domom.

Auto.jpg

36-ročný Neil predpokladal, že musela ísť na letisko, ktoré je od mesta vzdialené asi 3 kilometre, a nechcela parkovať na platenom parkovisku, tak to vyriešila takto.

Muž bol samozrejme nahnevaný, pretože auto tu takto stálo dva dni. Preto sa rozhodol, že majiteľku tak trochu prekvapí. Samozrejme, najprv to riešil s políciou, ale tí nič nespravili, pretože žena parkovala správne. Tak to vzal do svojich rúk a trochu sa jej za to pomstil osobne.

Auto2.jpg

Z práce si zobral veľký balík potravinovej fólie a môžete hádať, čo nasledovalo. Celé auto žene zabalil do nej. Vraví, že ľudia sa zastavovali a fotili si jeho dielo. Aká bola reakcia ženy nie je známe, no určite si nabudúce rozmyslí, kam svoje auto zaparkuje.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom