Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žene sa často kazila chladnička. A tak sa jej syn výrobcovi pomstil neuveriteľne morbídnym spôsobom

Voz.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Nespokojnosť vyjadril tento chlapík naozaj nezvyčajne. Až morbídne! 

Jedna staršia žena mala problém s chladničkou, ktorú si kúpila. Často sa totiž kazila. Za posledné dva roky dokonca až 4-krát. A vtedy už jej synovi došla trpezlivosť a vyriešil to po svojom.

Jej syn menom Rafael Learmonth je riaditeľ pohrebnej služby a povedal výrobcovi, že jeho matke sa často kazí chladnička s mrazničkou. Hoci bola posledná oprava pod dozorom odborníkov, taktiež bola chybná. Dodal, že pokiaľ zlyhajú aj tentoraz, bude žiadať o vrátenie peňazí. Na to mu kompetentní dali odpoveď: „Snáď nám ju nepriveziete na pohrebnom voze?“ 

www.facebook.com

Nuž, Rafael zobral ich vtip ako výzvu a do bodky ju splnil na znak pomsty. Chladničku schoval pod fialovú prikrývku a vložil ju do pohrebného voza. Spolu s kolegami ju následne zaviezli do obchodu, odkiaľ bola kupovaná a aj reklamovaná.

Rafael prišiel a povedal: „Urobili sme všetko tak, ako na pohreb!“  Personál, ktorý tam práve robil, bol zmätený. Ani zákazníci netušili, čo sa deje. Muž odokryl chladničku, vybrali spopod nej skladací vozík, postavili ju v predajni a odišli. Až potom bolo všetkým jasné, čo sa deje.

www.facebook.com

„Potom sme išli sme do krčmy a jeden človek mi kúpil pivo“, s úsmevom na perách dodal Rafael. Hovorca spoločnosti sa vyjadril: „Chápeme, že je to ťažká doba pre pani Learmonthovú a u nás v obchode ju čaká plná náhrada vzniknutej škody.“ Takže nakoniec spravodlivosť zvíťazila, ale musel chlapík niečo vymyslieť, aby ju dosiahol.

Morbídna pomsta sa vyplatila!

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. januára 2017Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: