Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pomsta je sladká! Pozri, čo spravila žena svojmu exmanželovi po tom, čo ju pripravil o dom!

Food Strawberry Shrimp Cocktail
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
This April 28, 2014, photo shows shrimp with strawberry cocktail sauce in Concord, N.H. (AP Photo/Matthew Mead)
reklama:
reklama:

Po 37 rokoch manželstva sa Jake vykašľal na svoju ženu a kvôli sekretárke ju opustil. A aby toho nebolo málo, zobral si aj dom, v ktorom spolu žili. Jeho exmanželka Edith sa však rozhodla, že to nenechá len tak…

Jake si našiel mladšiu a manželku sa rozhodol odkopnúť, a tak sa s ňou rozviedol. Keďže si mohol dovoliť lepších právnikov ako jeho žena Edith, podarilo sa mu získať aj dom. A tak si doň, samozrejme, svoju novú priateľku chcel okamžite nasťahovať a Edith mala tri dni na to, aby si zbalila veci a vypadla.

Jeden celý deň strávila tým, že si balila svoje veci do škatúľ. Druhý deň jej sťahováci veci odniesli. A na tretí deň si sadla do krásnej obývačky, v ktorej prežila s manželom skoro štyridsať rokov. Zapálila si sviečku, pustila si hudbu a vychutnala si krevety s kaviárom a fľaškou bieleho vína.

Keď dojedla, vzala pancieriky z kreviet a poriadne ich namočila do kaviáru. Potom s nimi išla na poschodie a v každej izbe napchala pancierky do dier v garnižach. Upratala kuchyňu a odišla.

Vietnam Hotel Expo

Jej manžel Jake si tam následne priviedol svoju pipku a užívali asi tak tri dni vo svojom raji. No potom sa začal po dome šíriť čudný rybací zápach. Jake a jeho nová priateľka všetko vyprali, vydrhli a vyumývali, no nič nepomohol. Smrad sa naďalej šíril po dome a bol čoraz silnejší. Dali skontrolovať klimatizáciu a dokonca sa zbavila drahého koberca, všade boli osviežovače vzduchu, no nič…

Ich upratovačka dala výpoveď, údržbár odmietol v takom smrade pracovať a keď sa to už ďalej nedalo vydržať, „šťastná dvojica“ sa rozhodla odsťahovať a dom predať. No aj keď po mesiaci znížili jeho cenu na polovicu, nikto ho nechcel pre strašný zápach kúpiť. Dvojica si preto musela požičať peniaze, aby sa mohla presťahovať.

A vtedy zavolala Edith svojmu exmanželovi, ktorý jej celý príbeh o hnijúcom dome povedal. Edith ho vypočula povedala mu, že by sa do domu rada vrátila. Keďže Jake si myslel, že jeho ex nemá ani poňatia o tom, ako to tam strašne smrdí, súhlasil s tým. Dom jej predal za jednu desatinu jeho pôvodnej sumy. Edith samozrejme súhlasila a do hodiny boli pripravené všetky papiere.

O týždeň neskôr Jake a jeho priateľka s úsmevom na tvári sledovali sťahovákov, ako berú z domu všetky ich veci. Vrátane garniží…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 15. januára 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračné: SITA/AP
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: