Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nezvratný osud? Skutočné príbehy ľudí, ktorí dočasne obišli svoju smrť – 3. časť

Nezvratnyosudtitulna3.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Určite mnohí poznáte sériu filmov s názvom Nezvratný osud (Final Destination), v ktorých sa skupinka ľudí zázrakom vyhne tragickým nehodám rôzneho typu a obídu tak svoju vopred určenú smrť. Poraziť smrť však nie je také jednoduché. Na tých, ktorí nehodu prežili, číhalo nebezpečenstvo na každom kroku. Počuli ste však o týchto skutočných príbehoch, ktoré sú z filmu Nezvratný osud ako vystrihnuté? V tomto článku vám prinášame ďalší prípad.

Požiar v nočnom klube

V januári 2013 sa dvadsaťjeden ročná Jessica de Lima Rohl pričinila pri organizácii univerzitnej párty pre študentov v nočnom klube Kiss v juhobrazílskom meste Santa Maria a pomohla predať lístky. Keď sa však pripravovala na odchod z domu v onú osudnú noc, kedy pri požiari v klube zahynulo 238 ľudí, jej zazvonil mobil, v ktorom sa ozval jej priateľ s prosbou, aby do klubu nešla.

Https://www.oddee.com/item_98802.aspx
Foto: www.imgur.com

Napriek tomu, že na párty bolo mnoho jej priateľov, sa študentka rozhodla, že počúvne svojho 20-ročného priateľa menom Adriano Stefanel a zostala doma. Niekoľko hodín neskôr bol nočný klub pohltený horúcimi plameňmi po tom, čo člen hrajúcej skupiny odpálil ohňostroj na pódiu a podpálil tak strechu. Mnohí zomreli vdychovaním toxického dymu, zvyšok bol udupaný v dave, ktorý sa snažil prebojovať si cestu von.

Https://www.oddee.com/item_98802.aspx
Foto: www.imgur.com

Len 5 dní neskôr, Jessica, ktorá sa pravdepodobne vyhla smrti v klube, cestovala do mesta, kde pracoval jej priateľ. Mladý pár sa plánoval vrátiť autom, od miesta ich delilo len 82 míľ. Jessica a jej priateľ však prešli len niekoľko míľ, keď sa so svojím autom značky Volkswagen Golf čelne zrazili s protiidúcim kamiónom.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Boate_Kiss_2013.02.04._32.jpg
Foto: www.imgur.com

Jessica bola na mieste mŕtva. Jej priateľ Adriano, ktorý by za pár dní oslávil svoje 21. narodeniny, podľahol zraneniam v nemocnici.

Ďalšie prípady o neoblomnej smrti vám prinesieme už čoskoro.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 21. júla 2018Zdroj www.oddee.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: