Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nezvratný osud? Skutočné príbehy ľudí, ktorí dočasne obišli svoju smrť – 1. časť

Nezvratnyosudtitulna1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Určite mnohí poznáte sériu filmov s názvom Nezvratný osud (Final Destination), v ktorých sa skupinka ľudí zázrakom vyhne tragickým nehodám rôzneho typu a obídu tak svoju vopred určenú smrť. Poraziť smrť však nie je také jednoduché. Na tých, ktorí nehodu prežili, číhalo nebezpečenstvo na každom kroku. Počuli ste však o týchto skutočných príbehoch, ktoré sú z filmu Nezvratný osud ako vystrihnuté? V tomto článku vám prinášame prvý prípad, ktorý sa výrazne podobá na jeden z týchto známych filmov.

Hráč nazvyš

13. decembra 1977 letel z Evansville do Nashville let 216 spoločnosti Air Indiana, ktorý kvôli nepriaznivému počasiu meškal celé tri hodiny. Na palube bolo 26 pasažierov, polovica z nich patrila do basketbalového tímu Purple Aces univerzity v Evansville. V hlavnom meste štátu Tennessee, Nashville, ich čakal dôležitý zápas.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/df/Douglas_DC 3%2C_SE CFP.jpg/800px Douglas_DC 3%2C_SE CFP.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeden a pol minúty po dlho očakávanom vzlete sa na konci letiska lietadlo zrútilo. Podľa expertov mohlo za tragédiu zlé konanie pilota a preťaženie v batožinovom priestore. Ťažisko lietadla bolo kvôli batožine vychýlené, čo pilot nezvládol. Nehodu nikto neprežil.

Https://birdinflight.com/world/20160706 final destination.html
Foto: www.imgur.com

Tím však neprišiel o všetkých hráčov. Jeden z nich sa nehode vyhol, a to len vďaka tomu, že sa kvôli chorobe na palube lietadla nenachádzal. Možno si hovoríte, aké mal David Furr šťastie. Šťastie ho však o 2 týždne na to opustilo a smrť ho predsa len dostihla. Na ceste domov zo zápasu v Newtone, David a jeho 16-ročný brat zahynuli po tom, čo do ich auta narazil opitý vodič.

Https://birdinflight.com/world/20160706 final destination.html
Foto: www.imgur.com

Ďalšie prípady o neoblomnej smrti vám prinesieme už čoskoro.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 19. júla 2018Zdroj birdinflight.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: