Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nezvratný osud? Skutočné príbehy ľudí, ktorí dočasne obišli svoju smrť – 4. časť

Nezvratnyosudtitulna4.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Určite mnohí poznáte sériu filmov s názvom Nezvratný osud (Final Destination), v ktorých sa skupinka ľudí zázrakom vyhne tragickým nehodám rôzneho typu a obídu tak svoju vopred určenú smrť. Poraziť smrť však nie je také jednoduché. Na tých, ktorí nehodu prežili, číhalo nebezpečenstvo na každom kroku. Počuli ste však o týchto skutočných príbehoch, ktoré sú z filmu Nezvratný osud ako vystrihnuté? V tomto článku vám prinášame ďalší prípad.

Masaker v meste Aurora

Niekoľko hodín po tom, čo sa roztrhlo vrece so správami o hromadnej streľbe v kine pri premietaní filmu Návrat Temného rytiera v meste Aurora štátu Colorado, sa na verejnosti začali objavovať fotografie. Medzi nimi boli aj fotky mladej ženy s ryšavými vlasmi a pekným úsmevom. Jessica Redfield, mladá reportérka športových novín z Texasu, bola jednou z 12 obetí tohto masakru.

Https://www.oddee.com/item_98802.aspx
Foto: www.imgur.com

Len mesiac predtým, sa Jessice podarilo prežiť streľbu v Eaton Centre mesta Toronto, pri ktorej zahynul jeden človek a niekoľko ďalších bolo zranených. Jessica na túto udalosť, v ktorej sa ocitla blízko smrti, reagovala aj na svojom blogu. „Nemôžem sa zbaviť toho zvláštneho pocitu na hrudi. Tento prázdny, ba až hnusný pocit nechce odísť… Je ťažké sa zbaviť myšlienky na to, ako ma tento čudný pocit zachránil a vďaka nemu som nestála uprostred tejto smrteľnej streľby.“

Https://en.wikipedia.org/wiki/2012_Aurora_shooting
Foto: www.imgur.com

Povedala, že si k jedlu vybrala burger miesto sushi a že sa rozhodla ísť von, nadýchať sa čerstvého vzduchu, pretože mala veľmi čudný pocit. Ak by tak neučinila, stála by počas streľby v rade na jedlo.
Ďalšie prípady o neoblomnej smrti vám prinesieme už čoskoro.

Https://en.wikipedia.org/wiki/2012_Aurora_shooting
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 22. júla 2018Zdroj www.oddee.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: