Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nezvratný osud? Skutočné príbehy ľudí, ktorí dočasne obišli svoju smrť – 5. časť

Nezvratnyosudtitulna5.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Určite mnohí poznáte sériu filmov s názvom Nezvratný osud (Final Destination), v ktorých sa skupinka ľudí zázrakom vyhne tragickým nehodám rôzneho typu a obídu tak svoju vopred určenú smrť. Poraziť smrť však nie je také jednoduché. Na tých, ktorí nehodu prežili, číhalo nebezpečenstvo na každom kroku. Počuli ste však o týchto skutočných príbehoch, ktoré sú z filmu Nezvratný osud ako vystrihnuté? V tomto článku vám prinášame ďalší prípad.

Chlapec, ktorý prežil vyčíňanie tornáda

Zažiť vo veku 5 rokov silu míľu širokého tornáda, môže byť prinajmenšom traumatizujúce. Navyše, stratiť sa pri tom mame a otcovi a ukrývať sa v cudzom dome, je už dostatočne stresujúca situácia na to, aby sa malý chlapec zrútil a rozplakal. Avšak cez oči majetníckeho psa, môže cudzinec v dome, ktorý navyše kričí na jeho majiteľa, vyzerať ako hrozba, ktorú treba vyriešiť.

Https://en.wikipedia.org/wiki/2013_Moore_tornado#/media/File:May_20,_2013_Moore,_Oklahoma_tornado.JPG
Foto: www.imgur.com

Tieto dva scenáre sa bohužiaľ spojili aj v skutočnom svete a takmer 70-kilogramový bulmastif smrteľne napadol 5-ročného chlapca, pričom sa zahryzol do jeho krku a hlavy.

Https://www.oddee.com/item_98802.aspx
Foto: www.imgur.com

Lynn Geiling, majiteľka spomínaného psa, vzala chlapca do svojho domu v meste Jessieville po tom, čo v máji 2013 prežil obrovské tornádo v Oklahome a stratil sa svojim rodičom. Tí sa vrátili do svojho domu 200 míľ ďaleko, aby tam pozbierali všetko, čo sa zachovalo.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/44/FEMA_Aerial_view_of_May_20%2C_2013_Moore%2C_Oklahoma_tornado_damage.jpg
Foto: www.imgur.com

V ten deň malého chlapca niečo rozzúrilo a dostal záchvat hnevu. Lynn sa ho rozhodla upokojiť, no chlapcovo kričanie rozrušilo ďalšieho člena rodiny – Lynninho psa. 70-kilový bulmastif si pravdepodobne myslel, že chlapec na jeho majiteľku útočí, a preto rázne zakročil.

Https://pxhere.com/cs/photo/493166
Foto: www.imgur.com

Lynn sa zo všetkých síl snažila otvoriť psie čeľuste, ktoré pevne držali chlapcov krk, a kričala na svojho manžela, aby jej prišiel pomôcť. Nakoniec sa jej stisk zubov podarilo uvoľniť, no zraneniam sa už zabrániť nedalo. Manželský pár sa s krvácajúcim chlapcom ponáhľali do nemocnice, no bolo už neskoro. Chlapec bol vyhlásený za mŕtveho hneď na to, čo sa mu podarilo uniknúť pred ničivou silou tornáda.

Https://pixabay.com/sk/moore oklahoma tornado katastrofa 112917/
Foto: www.imgur.com

Ďalšie prípady o neoblomnej smrti vám prinesieme už čoskoro.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 23. júla 2018Zdroj www.oddee.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: