Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nový festival Surf IT na Zlatých Pieskoch štartuje na Wakelake

Teenage boy (15 17) in sea sitting on surfboard (sunflare)
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock

BRATISLAVA 10. júla 2017 (N/PR) – Novinka medzi festivalmi podporí spojenie ľudí s podobnými myšlienkami, vytvorí priestor na tvorbu priateľstiev, partnerstiev v osobnej alebo pracovnej rovine.

Už 5. augusta v areáli WakeLake Zlaté Piesky od 12.00 do 05.00.

Príď si užiť zábavu, šport, hudbu a relax na festivale Surf IT!

Hlavným poslaním festivalu je spájať. Podarilo sa nám spojiť spoločnosti VNET a areál WakeLake. Podarilo sa nám spojiť viac ako 30 partnerov, ktorí pre Vás spolu vytvárajú Surf IT.

Podporujeme slovenskú tvorbu, ľudí!

Robíme to formou športu, zábavy, umeleckého či tanečného zážitku. Dávame tak priestor na budovanie vzťahov. Počas denných aktivít sa Vám predstavia úspešní slováci, ako sú juniorskí majstri vo volejbale, skvelá Aron Mitu a jej tanečný workshop, na Wake Laku sa Vám predvedú jazdci Andy Král a Samo Jamal, či predstavia slovenské kapely Komajota a Puding Pani Elvisovej. Spojenie oddychu a dobrého jedla pokračuje v našej hipster village, kde máte príležitosť ochutnať pastrami od BARsKDE, španielsku paelu od La Bottegy, osviežiť sa chladivým zázrakom od Kounu, či Johna Lemona, ochutnať najlepšie donutky v meste od La Donuteria , či vychutnať si kávičku od Tulac-u a oddýchnuť si v našej Chill zóne.

Celý deň je pre Vás pripravených množstvo športových aktivít na vode alebo súši, kde si prídu na svoje muži, ženy, ale aj detičky.

Tanečná lektorka Michaela pripravila pre vás  workshop SALSATION fitness, čo je tanečný fitness program, ktorý prevádza funkčný tréning do inovatívnych tanečných pohybov so sústredením sa na muzikalitu a vyjadrenie textov piesní.

Vychutnajte si s nami západ aj východ slnka.

Po západe slnka nič nekončí, ale práve začína. Pre milovníkov filmov pod hviezdami máme pripravenú filmovú projekciu komédie Itinéraire bis – Náhradný plán pod holým nebom distribuovanú spoločnosťou Magicbox, ktorá už toto leto uvedie nový film Luca Bessona – Valerian do Vašich kín. Zabávajte sa s nami do rána s rytmami DJ Spina a vychutnajte si ranný východ slnka s nami. Celým festivalom Vás bude sprevádzať moderátor Otec Mirec, ktorý svojou živelnosťou dodá festivalu tú správnu letnú energiu.
Deti do 12 rokov majú vstup v sprievode rodiča zadarmo a je pre nich pripravená Adventure zona od Strider.

Nové zážitky spoja skvelých ľudí, buďte medzi nimi aj Vy!

Dátum konania: 5. 8. 2017

Predpredaj lístkov: www.surfit.sk

Viac informácií na www.surfit.sk.

Sleduj aj fanpage na Facebooku –  Surfit fanpage

Alebo followuj event SurfIt na Facebooku

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 10. júla 2017