Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odmietla podivne oblečeného chalana a nasledoval šok. Mnohé dnešné baby sú takéto plytké…

Horizon33_2016 2 26_12 27 24 1.png
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nesúď knih podľa obalu, týmto heslo by sa mala riadiť nejedna slečna. Čoraz viac dievčat je dnes povrchných a namiesto toho, aby šli na rande s milým, no na prvý pohľad tuctovým chalanom, si radšej vyberú mladíka, ktorý nemá hlboko do vrecka.

Títo dvaja chalani sa rozhodli, že si z blond krásky sediacej v zábavnom parku tak trochu vystrelia a odhalia, aká je v skutočnosti. Pretože pod jej pekným obalom sa skrývala prázdnota…

Horizon33_2016 2 26_12 22 26 1.png
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Josh Parem Lin si obliekol tepláky, farebnú košeľu a na hlavu si dal čapicu. Takto oblečený oslovil bloncku a spýtal sa jej, či by mu nerobila spoločnosť, keďže je v meste nový.

Blondína mu však povedala, že má priateľa a odmietla ho. O niekoľko minút neskôr pri kráske zastavilo luxusné auto, z ktorého vystúpil mladý muž v obleku. Spýtal sa jej, či si môže k nej sadnúť a či má priateľa. Blondína odpovedala, že nemá a súhlasila aj s pozvaním na rande.

Horizon33_2016 2 26_12 23 3.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď však fešák v obleku povedal, že čaká na svojho šéfa, z ktorého sa vykľul chalan v čiapke a farebnej košeli, babe zamrzol úsmev na tvári. A mala v sebe toľko hlúposti, že išla za ním a spýtala sa ho, či by spolu nemohli ísť von.

Ako to dopadlo? Pozri sa vo videu.

https://youtu.be/19-Qs5NCC30

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. februára 2016Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: