Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ponížené zlatokopky. Tak sa volá drsné video z Česka, v ktorom si chlapík drsne vystrelil z mladých žien

Horizon33_2017 1 25_12 37 8.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Na YouTube sa pred niekoľkými dňami objavilo video od Jana Michaloviča, ktorý si na mušku vzal dievčatá zakladajúce si na majetku, teda pekne po slovensky povedané – zlatokopky.

Videá a pranky so zlatokopkami v hlavnej úlohe sú obľúbené po celom svete. Niektoré z nich sú k takýmto dievčatám jemnejšie, iné poriadne drsné. No a k tým drsným by sme pokojne mohli zaradiť aj toto video od českého autora.

https://www.youtube.com/watch?v=wH79iRYB5kk
www.youtube.com

Ten vyrazil do českých ulíc v luxusnom aute a testoval miestne mladé ženy. Tie najskôr oslovil na ulici, trochu im zalichotil a keď ho odmietli, zamieril k svojmu autu. No a slečny zrazu rýchlo zmenili názor.

https://www.youtube.com/watch?v=wH79iRYB5kk
www.youtube.com

Autor na svoj Facebook napísal: „Video rozpútalo debatu o tom, či to bolo príliš tvrdé a oprávnené. Úprimne, v prvej chvíli sú ženy arogantné a obraňujú sa tým, že majú priateľa alebo manžela a po pár sekundách, keď vidia drahšie auto, tak zmenia názor? A po pár sekundách ľahkého prehovárania sadnú s úplne cudzou osobou do auta. Kto by chcel takú partnerku?“

Pozrite sa, ako ponížil zlatokopky:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. januára 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme