Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec rozkrojil obrovského švába. Keď uvidíte, čo to v skutočnosti je, padne vám sánka.

Svab.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Po tom, ako otec rozkrojil veľkého švába, prišlo prekvapenie. Je to skutočné majstrovské dielo!

Existujú medzi nami naozaj úžasní a kreatívni ľudia . Či je to niekto, kto príde s novou piesňou, maľbou alebo novým tancom. Keď uvidíte video nižšie, bude vám jasné, prečo sa okamžite vírusovo šírilo po internete. Ľudia nemohli uveriť, čo vidia, a aj keď to môže vyzerať trochu nechutne, asi to chutí docela sladko, čo poviete?

Totrta.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Tento obrovský šváb je totiž v skutočnosti krásna a chutná torta, ktorá vyzerá naozaj úchvatne. Vyzerá tak skutočne, že by sa snáď ani nikto nečudoval, keby vstal a začal chodiť po kuchyni. Tento koláč je celkom ideálny pre všetky malé deti, ktoré majú radi myšlienku strašidelných zvieratiek. Tiež by to bolo ideálne pre detské narodeninové párty alebo na Halloween.

Rez.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Táto kuchárka vie presne, čo robí. Používa fondán, určite nejaký skvelý krém a korpusy a už to len zaklincuje úžasnou zručnosťou, ktorú nemožno zaprieť. Je vždy zábavné sledovať majstra pri práci a keď vidíte, čoho je tento talentovaný človek schopný, budete chcieť vyskúšať si vytvoriť tiež svoju vlastnú tortu.

Obrovský šváb, ktorý v sebe ukrýva sladké tajomstvo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: