Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena vyrobila takéto krásne svadobné šaty, majú však jeden háčik. Nedajú sa obliecť

Befunky collage 24.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Čo je pre nevestu najdôležitejšie na svadbe okrem ženícha? No predsa svadobné šaty a parádna torta. Pozrite sa, čo vytvorila táto žena.

Emma Jayne sa inšpirovala módnym návrhárom menom Mak Tumang a vyrobila tieto úžasné svadobné šaty. Háčik bol akurát v tom, že sa nedali obliecť. Je to totiž prekrásna svadobná torta v skutočnej veľkosti svadobných šiat.

Samozrejme, za normálnych okolností by bolo úplne nezákonné kopírovať šaty a predávať ich na trhu s falošnou značkou Mak Tumang. Je však ťažké argumentovať proti jedlej verzii šiat, ktorá nevydrží veľmi dlho.

Trvalo jej 10 dní, kým vytvorila túto famóznu tortu. Z praktických dôvodov ju robila priamo vo svojom vlastnom dome. To preto, že jej predné dvere boli dostatočne široké na to, aby vyhovovali šatám, keď ich bude treba premiestňovať. V skutočnosti bola taká veľká, že si vyžiadala skupinu šiestich ľudí, aby ju preniesli.

Emma Jayne pôvodne vytvorila toto jedlé umelecké dielo na výstavu v londýnskom Cake International, čo je šou, ktorá dáva super talentovaným pekárom príležitosť ukázať svoj talent. „Boli sme požiadaní, aby sme si vybrali návrhára svadobných šiat a vytvorili tortu v podobe jedných z jeho šiat. Povedali mi, aby som urobila svadobné šaty v životnej veľkosti a vybrala som si návrhára menom Mak Tumang, pretože jeho návrhy ma inšpirovali.“

A potom sa stalo niečo neuveriteľné. Dizajnér Mak Tumang sa na výstave skutočne objavil a urobil si fotografiu Emmy Jayne a jej báječných šiat. Nezdalo sa, že by bol príliš rozčúlený, že jeho šaty teraz zdobia titulky pod menom iného dizajnéra. Ako sa hovorí, imitácia je najuznávanejšou formou lichotivosti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. júla 2017Zdroj faithtap.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: