Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otrasné! Moslimskí rodičia zavraždili svoju dcéru a dôvod nikdy nepochopíme!

lareeb khan
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.mirror.co.uk

Rodičia 19-ročnej Lareeb Khal z Nemecka čelia obvineniu z vraždy svojej dcéry. Otec ju mal zaškrtiť holými rukami po tom, čo dievča ukradlo v obchode kondómy a chcelo mať sex s chlapcom, ktorého jej rodičia zakázali…

Prípad, ktorý otriasol Nemeckom, sa mal stať ešte v januári. Po tom, čo otec svoju dcéru zaškrtil, ju matka obliekla do rovnošaty zubnej techničky, ktorou Lareeb bola. Potom dievča posadili na kreslo s kolieskami a jej telo preniesli do lesa neďaleko mesta Darmstadt a jej telo zhodili z kopca.

Strašná smrť čakala na úbohé dievča iba preto, že v obchode ukradlo kondómy a chcelo mať sex so svojim priateľom. Toho jej však rodičia pochádzajúci z Pakistanu zakázali.

Priateľ Lareeb sa s ňou dokonca plánoval oženiť, no jej rodičia sa mu vyhrážali. Lareeb mala doma hotové peklo, jej mama ju údajne viackrát zbila palicou a ruky jej prikladala na rozpálený sporák.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. januára 2016Zdroj www.ibtimes.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,