Nemecko je v šoku! Tehotnú ženu dobodal a upálil jej moslimský priateľ!

Zdieľať
noz vrah

Nemeckom otriasol brutálny prípad vraždy! V lesíku v Berlíne našli zhorené telo 19-ročnej Marie!

Zohavené telo mladej ženy našiel v piatok v lese muž, ktorý tam bol na prechádzke so psom. Na miesto okamžite zavolal policajtov, podľa ktorých tento zverský čin spáchali dvaja muž a jeden z nich mal byť otcom nenarodeného dieťatka.Maria a jej priateľ Eren sa v lese zrejme pohádali a muži na tehotnú mladú ženu zaútočili nožom. Dvakrát ju bodli do brucha a keď stratila vedomie, poliali ju benzínom a zapálili. V tom čase bola Maria ešte živá, pretože pri pitve našli v jej pľúcach čiastočky dymu.

Maria a Eren tvorili pár od roku 2012 a vraj to bola veľká láska. Ako uviedla stránka rbb-online.de, ich láska sa skončila vtedy, keď Maria otehotnela. Jej 20-ročný priateľ ju totiž tlačil do potratu, no Maria to nechcela. Príčinou vraždy je zrejme to, že sa mladík kvôli svojej viere domnieval, že ide o poškodenie jeho cti.

Marii sa údajne mal jej priateľ aj s kamarátom vyhrážať smrťou. Maria sa obrátila na políciu, no policajti jej už pomôcť nestihli. Údajne nepomohlo ani to, že mu sľúbila, že konvertuje na islam.Muži po tom, čo ženu podpálili, vraj počkali, kým jej telo dohorí a potom ho prikryli konármi. Priateľa mŕtvej ženy polícia vypátrala a mladík sa ohavnému skutku priznal.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom