Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizarné, no pravdivé kriminálne príbehy, ktorým by ste len ťažko uverili – 2. časť

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
thegaminggang.com
reklama:
reklama:

Týmto nezvyčajným príbehom o rôznych kriminálnikoch je naozaj ťažké uveriť kvôli ich bizarnosti. Tieto prípady sa však skutočne stali.

Ako sa Calvin Jones vďaka náhode vyhol obvineniu z vraždy

33-ročný Calvin Jones z Philadeplhie svoju 23-ročnú priateľku Sarah Tolbert dobil k smrti gumenou hadicou v roku 1964. Jones bol obvinený z vraždy, no toto obvinenie neskôr museli stiahnuť.

Pitva odhalila, že Sarah Tolbert nezomrela kvôli bitke, ale kvôli vzácnej chorobe, ktorú mala – kosákovitá anémia. Táto chudokrvnosť spôsobuje, že červené krvinky nemajú správny okrúhly tvar, ale sú ohnuté do tvaru kosáka. To, okrem ďalších komplikácií, znemožňuje červeným krvinkách ľahko prechádzať cievami.

symptoms.tips

Sarah tým pádom zomrela vďaka svojej chorobe prirodzenou smrťou. Calvin Jones bol nakoniec obvinený z napadnutia a ublížení na zdraví.

Nevyriešený prípad nájomného vraha, ktorý zavraždil nesprávnu obeť s rovnakým menom

V meste Houston s dvojmiliónovou populáciou žili dve ženy s rovnakým menom – Mary Morris. Obe zomreli v časovom rozpätí troch dní a ich vraždu sa niekto snažil zamaskovať.

allthatsinteresting.com

V októbri 2000 48-ročná Mary Lou Morris opustila svoj dom ako každý deň a vydala sa do práce. Na pracovisko však nikdy nedorazila. Jej manžel ju neskôr v ten deň ohlásil ako nezvestnú. Ešte ten večer bolo 4 kilometre od jej domu nájdené telo Mary Lou Morris. Jej auto a mŕtvola boli spálené do nepoznania. Niekto sa snažil o to, aby požiar vyzeral ako nehoda. Mary Lou Morris nemala žiadnych nepriateľov ani problémy. Taktiež sa nenašli žiadne dôkazy a preto z vraždy nedokázali nikoho obviniť.

www.dreamstime.com

O tri dni neskôr zomrela druhá Mary, 39-ročná Mary McGinnis Morris. Jej telo našli taktiež v aute na opustenej ceste. Mary McGinnis Morris však bola zastrelená, pričom sa vrah snažil zamaskovať jej vraždu ako samovraždu. Pri tomto prípade boli dvaja podozrivý – bývalý kolega Mary a jej manžel. Prvý muž ženu obviňoval z toho, že ho vyhodili z práce a prial jej smrť. S druhým mužom, jej manželom s menom Mike Morris, mala Mary manželské ťažkosti.

Polícia vďaka podozrivým telefonátom a správania manžela verí, že Mike Morris si najal nájomného vraha, aby zabil jej ženu. Vrah však zabil zlú Mary Morris ako prvú.

Z týchto dvoch vrážd nebol nikto obvinený kvôli nepostačujúcim dôkazom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 6. mája 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: