Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizarné, no pravdivé kriminálne príbehy, ktorým by ste len ťažko uverili – 1. časť

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Bettmann/Contributor/Getty Images
reklama:
reklama:

Týmto nezvyčajným príbehom o rôznych kriminálnikoch je naozaj ťažké uveriť kvôli ich bizarnosti. Tieto prípady sa však skutočne stali.

Sériový vrah Rodney Alcala sa objavil v televíznej zoznamke a vyhral ju

Rodney Alcala zabil a znásilnil medzi rokmi 1971 až 1979 desiatky žien. Jeho skutočný počet obetí zostáva neznámy, no mohlo byť ich 8 až neuveriteľných 130. Alcala sa so svojimi obeťami „hral“ – škrtil ich, až kým neodpadli. Keď sa zobudili, tak toto mučenie opakoval znova a znova, až kým ich nakoniec nezabil. Alcala bol raz opísaný ako stroj na zabíjanie. Iní ho zase prirovnávali k Ted Bundymu.

Rodney Alcala je taktiež nazývaný aj Zabijak zo zoznamky. V roku 1978 sa objavil v televíznej šou The Dating Game, ktorú následnej aj vyhral.

Carl Tanzler žil roky s mŕtvou ženou

Carl Tanzler bol rádiologický technik, ktorý pracoval v nemocnici vo Floride. 53-ročný Carl v roku 1930 stretol mladú a krásnu kubánsko-americkú pacientku, ktorá zomierala v tom čase na smrteľnú tuberkulózou. Carl začal byť ženou s menom Elena Milagro de Hoyos posadnutý. Posledný rok jej života ju zasypával mnohými darčekmi. Keď Elena zomrela v roku 1931, tak Carl zaplatil jej pohreb a kúpil jej drahé mauzóleum.

Carl po smrti Eleny navštevoval jej hrob takmer každú noc a spieval jej španielske ľúbostné piesne. Carla Tanzlera neskôr oslovil údajne duch jeho milovanej – Elena chcela, aby Carl zobral jej telo ku sebe domov. Po dvoch rokoch, odkedy bola Elena pochovaná, sa rozhodol Carl vybrať jej telo a splniť jej prianie.

Rozloženú kožu jeho mŕtvej lásky Carl nahradil hodvábnymi handričkami namočenými vo vosku a sadre. Spadnutú hruď a brucho Eleny vyplnil handrami, aby si zachovali svoj tvar. Zápach sa Carl snažil maskovať parfumom a dezinfekčnými prostriedkami.

en.wikipedia.org

V roku 1940, po siedmych rokoch, sestra Eleny započula klebety o tom, ako Carl žije s jej mŕtvou sestrou. Navštívila ho a v jeho dome zistila desivú pravdu. Okamžite zavolala políciu a tá Carla zatkla. Carl Tanzler však nemohol byť odsúdený, pretože už uplynula premlčacia doba.

Dodnes nie je isté, či mal Carl s mŕtvolou Eleny sexuálny styk. V jej vagíne bola však údajne nájdená trubička, ktorá mala tento akt umožniť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 3. mája 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: