12-ročná Jasmine Richardson a jej 23-ročný priateľ "vlkolak" vyvraždili jej rodinu, ktorá bránila ich vzťahu

Zdieľať

Keď sa veselá a vždy usmievajúca sa Jasmine zoznámila s 23-ročným mužom menom Jeremy Steinke, tak sa jej život obrátila zlým smerom…

Jasmine žila v Kanade so svojimi rodičmi a 8-ročným bratom. S Jeremym, ktorý tvrdil že je 300-ročný vlkolak, sa údajne zoznámila v roku 2006 na punk-rockovom koncerte. Jasmine sa do muža a jeho „goth“ životnému štýlu okamžite zamilovala. Keď sa rodičia o tomto vzťahu dozvedeli, tak Jasmine okamžite zavreli doma a zakázali jej stretávať sa s Jeremym – to bol pravdepodobne hlavný dôvod, prečo sa dvojica rozhodla jej rodinu zabiť.

Fotka Jasmine na Myspace
http://mymercy.info/jasmine-richardson-new-identity-c1dd0/

Jasmine sa často s kamarátkami rozprávala o tom, ako zabije svojich rodičov. Nikto ju však nebral vážne. Každý by si pravdepodobne myslel, že starší Jeremy bol ten, ktorý prišiel s návrhom zabiť rodinu Jasmine. Na jednom online účte Jasmine však našli správu, ktorá predpovedala ich desivé skutky. Jeremymu napísala: „Mám takýto plán. Začína tým, že ich zabijem a končí tým, že budem žiť s tebou.“

http://mymercy.info/jasmine-richardson-new-identity-c1dd0/

Jeremy s plánom súhlasil a tak sa neskôr vydali do domu Jasmininých rodičov. Jeremy najprv oboch rodičov nachádzajúcich sa na dolnom poschodí dobodal k smrti. Potom vyšli hore do izby 8-ročného brata Jasmine. Jej brat prosil o život, no Jasmine ho aj napriek tomu bodla do hrude. Potom mu Jeremy podrezal hrdlo.

http://mymercy.info/jasmine-richardson-new-identity-c1dd0/

Na súde Jasmine vypovedala, že jej brata zabili preto, lebo jej ho prišlo ľúto. Nechcela, aby na svete ostal sám, bez rodičov. Dve hodiny po smrti jej rodiny sa Jasmine a Jeremy smiali a bozkávali v neďalekej reštaurácii. Jeremy požiadal krátko po ich zatknutí Jasmine o ruku a ona súhlasila.

Jasmine Richardson dostala maximálny povolený trest pre mládež. Bola odsúdená na 10 rokov do väzenia. Dnes je už na slobode. Jeremy Steinke dostal tri doživotné tresty.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom