Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

12-ročná Jasmine Richardson a jej 23-ročný priateľ „vlkolak“ vyvraždili jej rodinu, ktorá bránila ich vzťahu

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
imgur.com
reklama:
reklama:

Keď sa veselá a vždy usmievajúca sa Jasmine zoznámila s 23-ročným mužom menom Jeremy Steinke, tak sa jej život obrátila zlým smerom…

Jasmine žila v Kanade so svojimi rodičmi a 8-ročným bratom. S Jeremym, ktorý tvrdil že je 300-ročný vlkolak, sa údajne zoznámila v roku 2006 na punk-rockovom koncerte. Jasmine sa do muža a jeho „goth“ životnému štýlu okamžite zamilovala. Keď sa rodičia o tomto vzťahu dozvedeli, tak Jasmine okamžite zavreli doma a zakázali jej stretávať sa s Jeremym – to bol pravdepodobne hlavný dôvod, prečo sa dvojica rozhodla jej rodinu zabiť.

Fotka Jasmine na Myspace
mymercy.info

Jasmine sa často s kamarátkami rozprávala o tom, ako zabije svojich rodičov. Nikto ju však nebral vážne. Každý by si pravdepodobne myslel, že starší Jeremy bol ten, ktorý prišiel s návrhom zabiť rodinu Jasmine. Na jednom online účte Jasmine však našli správu, ktorá predpovedala ich desivé skutky. Jeremymu napísala: „Mám takýto plán. Začína tým, že ich zabijem a končí tým, že budem žiť s tebou.“

mymercy.info

Jeremy s plánom súhlasil a tak sa neskôr vydali do domu Jasmininých rodičov. Jeremy najprv oboch rodičov nachádzajúcich sa na dolnom poschodí dobodal k smrti. Potom vyšli hore do izby 8-ročného brata Jasmine. Jej brat prosil o život, no Jasmine ho aj napriek tomu bodla do hrude. Potom mu Jeremy podrezal hrdlo.

mymercy.info

Na súde Jasmine vypovedala, že jej brata zabili preto, lebo jej ho prišlo ľúto. Nechcela, aby na svete ostal sám, bez rodičov. Dve hodiny po smrti jej rodiny sa Jasmine a Jeremy smiali a bozkávali v neďalekej reštaurácii. Jeremy požiadal krátko po ich zatknutí Jasmine o ruku a ona súhlasila.

Jasmine Richardson dostala maximálny povolený trest pre mládež. Bola odsúdená na 10 rokov do väzenia. Dnes je už na slobode. Jeremy Steinke dostal tri doživotné tresty.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 4. mája 2018Zdroj owlcation.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: