Odporné zverstvo v Česku! Satanista donútil svoju priateľku, aby obetovala nenarodené dieťa!

Zdieľať
Horizon33_2014-10-10_13-25-20 - kópia

20-ročná žena zo Zlína prežila neuveriteľné muky! Ako 15-ročná sa zoznámila s Mickeym Christiansenom, ktorý jej sľuboval lásku. Namiesto nej ju však čakalo hotové peklo!

Podľa Českej televízie si mladá žena prežila týranie, násilie a ponižovanie zo strany svojho priateľa v mene Satana. Spočiatku to však medzi nimi vyzeralo na veľkú lásku, no po čase sa ukázalo, že dnes 34-ročný Mickey je členom satanistického hnutia.

Jeho partnerka preto musela robiť všetko, čo povedal. Mickey totiž vyžadoval úplnú poslušnosť a mladá žena mala zakázané chodiť do školy, stretávať sa s priateľmi či dokonca chodiť k lekárovi a obliecť si mohla len to, čo jej dovolil.

Horizon33_2014-10-10_13-25-23 - kópia

Mladá žena s tyranom otehotnela, no dieťa potratila a vtedy sa odohralo niečo otrasné! Mickey ju donútil, aby zobrala mŕtvy plod do lesa a obetovala ho Satanovi! Podľa neho totiž bola žena aj dieťa pod vpyvom Satana.

Žena následne otehotnela aj po druhý raz a priviedla na svet dievčatko. U mladej ženy sa kvôli tomu, že bola týraná, vyvinula posttraumatická porucha, vďaka ktorej sa o nej dozvedeli úrady. Christansena v lete zatkla polícia a v súčasnosti sa pripravuje obžaloba. Muž je obvinený z vydierania, ťažkého ublíženia na zdraví, vyhrážania a hrozí mu 12 rokov basy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom