Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otvorená spoveď Pociskovej: Drsná pravda o pôrode v aute! Takto sa to celé stalo

Nela Pocisková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Má dve deti, milujúceho partnera, no o jednom z najhorších zážitkov vo svojom živote doteraz mlčala. Nela Pocisková totiž zažila to, čo vidíme často len vo hollywoodskych filmoch. Svoju dcérku Lianku totiž priviedla na svet v aute, cestou do pôrodnice. Stalo sa tak 2. apríla, kedy prišla na svet. A práve teraz, keď sa herečka a speváčka pomaly vracia späť do práce a vôd šoubiznisu sa pre web televízie Markíza rozhodla prehovoriť o dramatických chvíľach.

„Na jednej strane, by som to už nechcela zažiť a je to niečo čo som neplánovala, ani vo sne som nesnívala, že budem rodiť v aute. Na druhej strane, nič silnejšie už asi nezažije, ani som nezažila a brutálne ma to posilnilo, čo sa týka všetkého. Ja keď mám nejakú krízu, alebo zlú náladu, tak si poviem: počúvaj ma, ty si rodila v aute, ty už všetko dáš,“ začala svoje rozprávanie herečka, ktorá sa momentálne pripravuje na štart šou Tvoja tvár znie povedome, ktorej je účastníčkou. Pocisková síce doteraz mlčala, no zážitok, ktorý prežila rozhodne nepatrí do kategórie tých, o ktorých sa vám chce rozprávať. „Ono to prišlo strašne nečakane. Spolupracovala som od pôrodu môjho Hektorka s jednou takou mojou známou laktačnou poradkyňou, s ktorou som bola veľmi spokojná, zachránila mi dojčenie s Hektorkom a tak som chcela, aby bola pri mojom pôrode. Skrátim to, pretože to je na dlho. V deň pôrodu som jej písala, že už to začalo a aby prišla a bola pri mne. Ale ja som samozrejme mala dohodnutú doktorku, všetko ako má byť. No a pôrod začal prebiehať,“ pokračovala herečka.

Práve o žene, ktorá sa najskôr do pôrodnice neponáhľala hovorila Nela veľmi opatrne. Znelo to, akoby práve na ňu bola nahnevaná za to, čo sa jej pred takmer pol rokom stalo. „Ona na základe skúseností, nie na základe vyšetrení, ale len sa pozerala na kontrakcie, rozoznávala ktoré sú silnejšie, mi vravela, že ešte máme čas. Až ja som mala chvíľku, kedy jej hovorím, že nech ideme, že nechcem tie najhoršie zažiť v aute. Musím povedať, do pôrodnice sa chodí, keď sú kontrakcie pravidelné, v určitých intervaloch a ja som ich pravidelné nemala. Preto som bola na aj ja na vážkach…Ale ja som sa jej absolútne odovzdala, vo všetkom som jej verila, takže možno aj moja chyba, že som menej počúvala seba a svoje telo a zverila som sa jej absolútne do rúk. Ona mi stále hovorila, že je času a času až zrazu prišli štyri kontrakcie, kedy som jednoducho porodila,“ šokuje otvorenošťou Pocisková.

„Medzi tými štyrmi kontrakciami ma ona zobrala na ruky, posadila do auta, vyrazila a keď zistila, že je vonku hlava, tak zastavila. A potom už tie ďalšie detaily by som nechcela úplne na kameru rozoberať, lebo to sú veci, ktoré si myslím, že nepatria každému do ucha. Takže pre mňa to bol neplánovaný a ja si pamätám len také sekundy, čo sa mi diali v hlave, že ty vole, to ja fakt rodím v aute? Ja som videla nejaký FC Štadión v Ivanke pri Dunaji, bola som odstavená na druhej strane ulice v aute, proste celé zvláštne. Ale ďakujem odvtedy Bohu, lebo to mohlo dopadnúť oveľa horšie a tie sekundy strachu, keď sa mi bábätko narodilo, neprajem nikomu zažiť. Ale dopadli sme dobre a stáli pri nás všetci svätí,“ uzatvára desivý zážitok dvojnásobná mama.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor ste, SITADátum 6. septembra 2019Zdroj tv markíza
reklama:
reklama:
reklama: