Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáte si herečku Drew Barrymore z týchto filmov?

Sni mka obrazovky 2018 04 12 oa10.07.14.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Americká herečka Drew Barrymore patrí k hereckým stáliciam. Na konte má už naozaj celkom veľa filmov, no my sme tentokrát vybrali 5 jej filmoch, ktoré natočila na začiatku svojej kariéry. Pamätáte si ju v týchto filmoch?

E.T. – Mimozemšťan

V tomto dnes už kultovom filme o malom mimozemšťanovi, ktorý uviazne na našej planéte, si zahrala aj táto herečka. Spoznali by ste ju tam?

Charlieho anjeli

Herečka si v tomto filme zahrala spolu s Cameron Diaz a Lucy Liu. Tri krásne, inteligentné a šikovné agentky pracujú v súkromnej vyšetrovacej kancelárii excentrického miliardára Charlieho Townseda. Film patrí dnes už ku kultovým.

50x a stále po prvý raz

Táto romantická komédia pobaví každého diváka. Herečka si tu zahrala mladú ženu, ktorá trpí krátkodobou stratou pamäti a tak posledné roky jej príbuzní spolu s ňou žijú ten istý deň. Ako to dopadne, keď jej do cesty príde muž, ktorý sa do nej zaľúbi?

Nepobozkaná

V tomto filme si herečka zahrala šikovnú redaktorku, ktorá dostane za úlohu vrátiť sa späť na strednú školu a napraviť tak svoj prvý a nie príliš vydarený pokus života na strednej škole. Ako táto jej tajná misia dopadne?

Večný príbeh

V tomto filme, ktorého dej pripomína nejednu rozprávku o zlej macoche a hlavnej hrdinke, ktorá ju musí obskakovať, si zahrala herečka hlavnú rolu. Ako tento rozprávkový príbeh skončí?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 13. apríla 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: