Pamela Anderson odhalila šokujúcu minulosť! Pozri, čo o sebe známa blondínka prezradila!

Zdieľať
ANDERSON
**FILE**Former "Baywatch" actress Pamela Anderson appears at a news conference, March 31, 2005, in New York. The former "Baywatch" star is calling for a boycott of fast food chain, KFC, the People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) announced Tuesday,April 26, 2005 . Anderson narrates a new 5-minute video produced by the animal rights group that documents the mistreatment of chickens.(AP Photo/ Louis Lanzano)

Kanadsko-americkú herečku Pamelu Anderson v detstve zneužívala pestúnka, ako dvanásťročnú ju znásilnil mladý muž a na strednej škole zažila aj hromadné znásilnenie.

Štyridsaťšesťročná bývalá hviezda seriálu Pobrežná hliadka (1989 – 2001) to prezradila na Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes, kde spúšťala činnosť svojej nadácie.

„Nemala som jednoduché detstvo, hoci ma rodičia milovali. Od šiestich rokov ma zneužívala naša pestúnka. Keď som mala dvanásť, šla som domu priateľa mojej kamarátky a jeho starší brat sa rozhodol, že ma naučí hrať backgammon. To viedlo k masáži chrbta, čo viedlo k znásilneniu. To bola moja prvá heterosexuálna skúsenosť. On mal 25 rokov, ja dvanásť,“ priznala Pam.

Pamela Anderson, Kid Rock
Pamela nemala práve najľahší život…

To však nebolo všetko! Dodala: „Na strednej škole si zas môj priateľ povedal, že bude zábavné, ak ma spolu s ďalšími šiestimi kamarátmi znásilní. Chcela som zmiznúť z tohto sveta. Odvtedy som mala problém dôverovať ľuďom. Rodičia sa ma snažili ochraňovať, ale pre mňa už svet nebol bezpečným miestom. Môj otec bol alkoholik a mama mala dve zamestnania. Mama neustále plakala a otec nie vždy chodil domov. Nakoniec som našla pokoj vo zvieratách a životnom prostredí.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom