Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto slečna sa zbláznila! Chce vyzerať ako hviezda Baywatchu!

blog iwanitu
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Máš aj ty nejaký idol, na ktorý sa chceš podobať? Veríme, že to určite nepreháňaš tak, ako táto slečna! Carolyn Anderson už minula na svoj vzhľad viac ako 20 tisíc libier, čo je takmer 27 000 eur!

30-ročná Carolyn z britského Liverpoolu sa po komentári svojho otca, že vyzerá ako Pamela Anderson rozhodla začať konať… V priebehu posledných rokov si tak dala vylepšiť prsia, pery vyplniť botoxom a dozdobiť permanentným tetovaním, necháva si šiť oblečenie na mieru…

Proste robí všetko preto, aby vyzerala ako hviezda 90-tych rokov.

pamela1

Liverpoolska Pamela si dokonca nechala zmeniť priezvisko na Anderson. Pre istotu, keby si ľudia nevšimli, za koho je prerobená. :-D

pamela2

Byť hviezdou Baywatchu nie je jednoduché. Keďže dej sa odohrával na pláži, Pamela bola neustále opálená. Carolyn si to nahrádza pobytmi v solárku a nasprejovaným opálením.

pamela3

Miestami z toho ide do oranžova, ale to sa stratí :-)

pamela4

Nie všetci však s takouto premenou súhlasia. Toto je Carolynina sestra. Áno, sestra. Volá sa Amy a vo videu spomína, že zatiaľ čo jej stačí na prípravu na večer v bare 20 minút, jej sestra potrebuje aspoň dve hodiny!

pamela5

Sestru však vie aj podržať. Carolyn sa vraj nevie poriadne brániť, a Amy ju podporuje napríklad aj vo facebookových diskusiách.

pamela6

Amy vraj vždy vedela, že sú rozdielne. Nuž, ten rozdiel sa nedá nepostrehnúť.

pamela7

Carolyn to nemala s plastickými operáciami také jednoduché. Počas jej prvého zákroku v roku 2006 mala viacero komplikácií. Jednalo sa o zväčšenie pŕs a napokon jeden z implantátov explodoval počas opaľovania sa v solárku! Pol roka po tejto nehode chodila len s jedným implantátom!

pamela8

Ak by si si ale myslel, že obyvatelia jej rodného mesta si budú pri pohľade na ňu klepať na čelo alebo sa hádzať do kríkov, si na omyle. Carolyn je všeobecne obľúbená, ženami obdivovaná a mužmi obletovaná mladá dáma.

Ale 30 rokov by sme jej netipovali ani omylom.

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor ivkaDátum 17. februára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: