Pánske joggery – vždy štýlový základ štylizácie

Zdieľať
Panske joggery.jpg
Foto: Unsplash

Pohodlné ako tepláky, univerzálne a veľmi módne. Pánske joggery vtrhli do našich šatníkov a niet sa čomu čudovať: sú naozaj skvelé! Máme ich radi pre pohodlie pri nosení, strih, ktorý sadne každej postave a ľahkosť, ktorú vniesli do nášho štýlu. Dnes trochu viac informácií o pánskych džínsoch s lemom v spodnej časti. Zoznámte sa s joggermi!

Pánske džínsy trochu inak – závan sviežosti

Pánske džínsy nie sú nohavice  stvorené pre Vás? Máte radšej voľnejší, športový štýl? Chápeme to: pohodlie je na prvom mieste a nohavice voľného strihu ho poskytujú ako žiadne iné. Preto sa Vám budú páčiť pánske joggery! Bohužiaľ tepláky nie sú outfitom na každú príležitosť a joggery sa dajú nosiť aj do kancelárie. Oplatí sa ich mať vo svojom šatníku, pretože majú viac využití, ako si myslíte. A inšpirovali sa teplákmi: majú lemy pri členkoch, vďaka čomu sú oveľa pohodlnejšie.

Pánske joggery sú vhodné pre každú postavu

Jednou z najväčších výhod joggerov je, že v nich vyzerá dobre každý muž. Ich tajomstvom je strih, v ktorom sa maskujú všetky chybičky krásy. Pánske joggery Vám dávajú viac voľnosti: nie sú priliehavé na lýtkach, čo môže zakryť svalnaté nohy, a nie sú príliš tesné na stehnách. Masívne ako aj štíhle nohy budú v joggeroch vyzerať skvele, pokiaľ nie sú príliš voľné. Odporúčame Vám ich vyskúšať a presvedčiť sa na vlastnej koži.

Pánske čierne joggery, vhodné ku všetkému

Pánske džínsy v jogger strihu ponúkajú takmer neobmedzené možnosti štylizácie. Môžete ich nosiť s obľúbeným obyčajným tričkom, mikinou alebo aj košeľou. Tieto nohavice sa v podstate hodia ku všetkému, najmä k pánskym čiernym joggerom. Odporúčame Vám vytvoriť si vlastné outfity: sme si istí, že vo svojom šatníku máte veľa oblečenia, ktoré sa bude perfektne hodiť.

Joggery sú teda nohavice na takmer každú príležitosť. Nie je vhodné ich nosiť na svadbu, no do práce, na stretnutie s priateľmi či na večeru s rodičmi sú ako stvorené. A čo je najdôležitejšie, v každej z týchto situácií sa budete cítiť pohodlne, pretože joggery sú nadpriemerne komfortné. Môžete v nich úspešne sedieť na gauči ako aj pracovať. Na jogging však odporúčame športové nohavice.

Jeansové alebo látkové joggery?

Obľúbenosť joggerov je spôsobená aj tým, že sa vyrábajú v širokej škále farieb a materiálov. Ľahko nájdete džínsové, teplákové a hladké bavlnené joggery. Je pre nás ťažké odporučiť len jeden model: v predajni Ozonee nájdete joggery v mnohých variantoch. Máte radšej formálnejší hladký model? Vyberte si z béžových alebo čiernych pánskych joggerov. Máte radi uvoľnený štýl? Pozrite si modely s nášivkami, vreckami a zipsami. Nájdete aj joggery s dierami. Ktorý model si vyberiete, je len na Vás.

Pánske jeansové joggery na Vás čakajú v predajni Ozonee. Ide o módne a pohodlné nohavice, ktoré by mal mať vo svojom šatníku každý muž, pretože každý v nich vyzerá štýlovo. A keďže móda má byť pohodlná, podľa nás to stojí za vyskúšanie!

Informačný servis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom