Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pár, ktorý sa nikdy osobne nestretol! Hneď, ako sa uvideli, tak sa na letisku aj vzali!

12647709_1302501579777000_602933286_n.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj takéto príbehy prináša život. Bol by si schopný aj ty toto urobiť?

Len pár minút po prvom osobnom stretnutí, sa žena z Kalifornie a muž z New Yorku hneď na letisku vzali. Erica Harris a Arte Vann sa prvý krát dostali do kontaktu na Instagrame asi pred rokom. „Neuvedomila som si, ako veľmi milujem tohto muža“, hovorí Erica. „Teraz, ako sme strávili spolu tri dni, nemôžem uveriť, ako veľmi ho milujem“.

Rozhodnutie vziať sa, bolo zámerné. Reportéri z CBS News čakali na letisku a v skutočnosti, Erica bola tá, kto informoval CBS o svojich svadobných plánoch a vyzvala ich, aby ich nahrávali. „Verím, že tento muž si zaslúži veľa lásky a chcem mu dať lásku, ktorú mi dáva“, povedala.

Vann opustil svoju prácu v New Yorku a kúpil si jednosmerný lístok do Kalifornie. Povedal Erice: „Nemôžem prísť tam a vrátiť sa do New Yorku. Nemôžem ťa opustiť“. A tak sa stretli na letisku prvýkrát v úmysle vziať sa a boh im bol svedkom.

Pozri si nekonečnú lásku týchto dvoch ľudí!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. februára 2016Zdroj www.odditycentral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: