Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento párik sa rozhodol zosobášiť, no nikdy sa nevideli. Pozrite sa na ich reakcie.

Svadba1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Svadba, ako každá iná, no s jedným detailom. Budúci manželia sa nikdy predtým nevideli! 

Každý párik, ktorý sa rozhodne pre zväzok manželský, si určite plánuje mesiace dopredu svoj deň „D“. Všetko musí byť dokonalé, nič nesmie chýbať. Či už je to oblek, šaty, jedlo, výzdoba atď. Ale viete si predstaviť, že prichádzate k oltáru a idete si zobrať niekoho, koho ste nikdy predtým nevideli?

https://www.youtube.com/watch?v=N2OoKOGodwU
www.youtube.com

Áno, aj to je možné. Hovorí sa síce, že na výzore nezáleží, ale aj tak je to takmer pre každého nemysliteľné urobiť takýto krok. Párik z Veľkej Británie sa práve k tomuto odhodlal. Prečo by niekto robil ale takú vec? Možno preto, že srdce a hlava niektorých ľudí našli cestu k láske bez toho, aby im v tom bránil ich vzhľad.

https://www.youtube.com/watch?v=N2OoKOGodwU
www.youtube.com

Keď sa Melissa Sherwood a Clark James navzájom videli prvýkrát až na ich veľký deň, zdá sa, že chémia nemôže byť viac dokonalá. To, že boli nielen oni dvaja, ale aj všetci svadobní hostia veľmi nervózni, je samozrejme úplne normálne, však kto by nebol, však? No pozrite sa na ich reakcie, keď príde ženích a o chvíľu aj nevesta.

Svadba, na ktorej sa nevesta a ženích nikdy predtým nevideli!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: