Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pes visel z balkóna na 13-tom poschodí. To, čo urobil sused, je obdivuhodné!

Pes 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa na skutočnú záchrannú akciu. Takto skončil zaseknutý pes, ktorý visel z balkóna! 

Keď ľudia odchádzajú von a nechajú svojich domácich miláčikov doma bez dozoru, často nemyslia na to, čo sa im môže stať. Presne tak to bolo aj v tomto prípade, kedy išlo psíkovi o život po tom, ako jeho pán odišiel z domu a on uviazol na balkóne. Takto visel z 13-teho poschodia.

Psík sa zasekol na balkóne a visel vo výške 13-teho poschodia.

Pes1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Diego Andrés Dávila Jimenez z kolumbijského hlavného mesta Bogota sedel vo svojom byte, keď započul bezradné fňukanie psíka. Bol to pes Luna, ktorý patril jeho susedovi. Ten uviazol v zábradlí balkóna a zasekol sa zadnými nohami. Diego zistil, že sused nie je doma a vedel, že musí konať rýchlo.

Diego neváhal a riskoval vlastný život, aby zachránil susedovho psíka.

Pes2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Diego nebojácne vyliezol na susedov balkón, kde ho pritom nič neistilo a riskoval tak vlastný život pre záchranu susedovho psíka. Nakoniec bola záchranná akcia úspešná a psík aj Diego boli v bezpečí. „Zhromaždený dav na zemi kričal so strachom. Mali dokonca pripravené matrace, keby som spadol“, povedal zvierací záchranár Diego, ktorý sám má doma psa. „Ale úprimne povedané, nemyslel som na následky. Jednoducho som sa nepozeral dole.“ Keď sused prišiel domov o hodinu neskôr, bol prešťastný a vďačný, že môže objať svojho milovaného psa. Diego je oslavovaný tisíckami ľudí, ktorí si prezerali záchranné video, ako hrdina. Iba jeden človek nejaví dobrý dojem: „Moja matka mi dosť nadávala pre túto bezohľadnú akciu“.

Takto skončila záchranná akcia!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 20. júla 2016Zdroj www.tierfreund.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: