Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

PewDiePie prežíva najväčšiu krízu svojej doterajšej kariéry, známe spoločnosti ho odmietajú

Horizon33_2017 3 29_10 22 56.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Mnohí už rozhodne viete, kto je zahraničný Youtube velikán PewDiePie, vlastným menom Felix Kjellberg. Nielenže drží svetový rekord v počte odberateľov, ale je aj označovaný za najlepšie zarábajúceho Youtubera. No ako to už v živote býva, raz si hore, raz si dole. PewDiePie je súčasne pod útokom mnohých magazínov, svetových značiek a samozrejme aj svojich hejterov.

PewDiePie prežíva najväčšiu krízu svojej doterajšej kariéry. Mnohé spoločnosti, ako napríklad Nissan, Disney a Youtube, ukončili projekty, na ktorých spolupracovali práve so svetoznámym Youtuberom. Pýtate sa prečo?

Mrnin cpffee

A post shared by PewDiePie (@pewdiepie) on

Všetko začalo článkom magazínu Wall Street Journal, ktorý kritizoval Felixove údajné nepretržité protižidovské žarty a narážky. V článku taktiež vyzvali spoločnosti, ktoré s Youtuberom spolupracovali, o reakciu.

www.instagram.comwww.instagram.com

Ešte pred viac ako dvoma mesiacmi vydal PewDiePie video, v ktorom navštívil webstránku Fiverr a zaplatil 5$ náhodným freelancerom, ktorí boli ochotní urobiť to, čo od nich Youtuber žiadal. Felix chcel zistiť, ako ďaleko sú títo muži schopní zájsť a čo všetko sa dá na tejto stránke objednať, preto žiadal mužov, aby na videu ukázali tabuľu so spomínaným protižidovským heslom. V skutočnosti šlo len o ofenzívny vtip, avšak dnešná spoločnosť prestáva humoru rozumieť a chytá sa všetkého, čoho môže. Týmto momentom začala mediálna kanonáda, ktorá očierňovala Youtuberovo meno.

White

A post shared by PewDiePie (@pewdiepie) on

Kvôli tomuto nedorozumeniu PewDiePie prišiel o mnoho projektov. Disney sa rozhodlo, že s Youtuberom ukončí všetku spoluprácu. Nissan zase odpovedal odvážnym tvrdením, že s PewDiePieom už nikdy viac pracovať nebudú.  Samotný Youtube zastavil Felixovu šou Scare Pewdiepie. Jeho kanál však našťastie nezrušili a Felix tak môže naďalej vydávať videá, ktoré bavia desiatky miliónov ľudí po celom svete.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielDátum 29. marca 2017Zdroj superfame.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: