Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pharrella Williamsa dojalo ďakovné video od ťažko chorého fanúšika!

France Pharrell Williams
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
US singer Pharrell Williams poses during a press conference for the exhibition "GIRL" at the Perrotin Gallery in Paris, Monday, May 26, 2014. Williams curates an exhibition encompassing around 40 art pieces, presenting their visions of femininity, muses, female creativity and freedom. The show opens on May 27 and runs through June 27, 2014. The piece behind Williams is "GIRL" by French artist Guy Limone. (AP Photo/Francois Mori) SITA/AP
reklama:
reklama:

Desaťročný Damon Billeck tvrdí, že spevák mu zmenil život.

Amerického producenta, speváka a rappera Pharrella Williamsa dojalo ďakovné video od 10-ročného Damona Billecka, ktorý bojuje s rakovinou kostí. Štyridsaťjedenročnému rodákovi z mesta Virginia Beach odkaz prehrali v zákulisí speváckej šou The Voice, v ktorej pôsobí ako porotca. „Minulý rok, keď som zistil, že mám osteosarkóm, poslal si mi povzbudivé video. V čase, keď si mi ho posielal, si si pravdepodobne myslel, že mi budú musieť amputovať ruku, no ako vidíš, nestalo sa tak. Povedal si mi, že budem robiť úžasné veci a že budem inšpirovať mnohých ľudí. Zmenil si mi život. Môj aj mojej rodiny. Nikdy ti to nezabudnem. Rád by som sa s tebou raz stretol, venoval ti vrúcne objatie a poďakoval sa ti,“ odkázal chlapec Williamsovi, ktorému po vypočutí si správy takmer vyhŕkli slzy.

„To je sila. Vážim si to. Som naňho veľmi hrdý. Drahý Damon, práve som si pozrel tvoj odkaz. Snažím sa neplakať a držať na uzde emócie, nie však preto, že by ma to zarmútilo. Teším sa z teba. Som z teba nadšený. Kým to budeš sledovať, venovať tomu svoju pozornosť a vkladať do toho svoje srdce, vytrváš, prekonáš to a budeš žiarivým príkladom pre ostatné deti, ktoré možno majú strach, pretože ty si bol veľmi statočný. Gratulujem ti Damon. Prajeme ti všetko dobré,“ zareagoval interpret.

Damon podľa slov jeho otca miluje spevákovu skladbu Happy a púšťa si ju každý deň. Aby pomohol deťom s podobným osudom, vytvoril takzvanú Happy Challenge. Jej cieľom je motivovať ľudí, aby si zatancovali na spomínanú pieseň a pomohli tak zvýšiť povedomie o zákernej chorobe.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 12. februára 2015Zdroj SITA, © SITA 2015, SITA/AP, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: